• Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Filikos Restoran Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Filikos Restoran Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Filikos Restoran Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Filikos Restoran Sıkça Sorulan Sorular

Filikos Restoran kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Filikos Restoran kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Filikos Restoran kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Filikos Restoran kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Filikos Restoran kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Filikos Restoran Hakkında

Eğlenceli bir bekarlığa veda partisine ne derdiniz? Nikâh sonrası yemek mekanları Ankara arayışında olanlar için kaliteli bir mekân olarak karşılarına çıkıyoruz. İlk günden beri kaliteden ödün vermeden üstün hizmet anlayışıyla çalıştık. Seçkin bir hizmet sunarak memnuniyeti sağladık. Bu sayede de tercih edildik, dilden dile yayıldık. Şimdi ise bu üstün hizmet altında özel organizasyonlarınız için hizmet veriyoruz.

Evinizde hissedeceğiniz bir restoranız. Birbirinden lezzetleri, tatları damağınızda kalacak yemekler sunuyoruz. Türk mutfağının seçkin lezzetlerini paylaşıyoruz. Kendinizi ait hissettiğiniz bir atmosferle lezzeti ve sıcaklığı buluyorsunuz. İnsan sağlığı, kalite ve hijyeni temel prensip edinerek üretim ve hizmet anlayışını her geçen gün daha da geliştiriyoruz.

Şık bir dekorasyonun içinde arkadaşlarınızla kaliteli müzik eşliğinde partinizi yapıyorsunuz. Özel sanatçılar getirerek eğlenceyi perçinliyoruz. Gülüyor, dans ediyor ve stresinizi atıyorsunuz. Düğününüz öncesi müthiş bir rahatlama yaşıyorsunuz. Böylece asıl heyecanlanmanız gereken ama stresten endişelendiğiniz noktaları fark ediyor ve düğününüzün de tadını çıkarmak için kendinize söz veriyorsunuz. Üstelik tüm bunlara ek hem müziğin hem de lezzetin tadına varıyorsunuz. Üstelik her biri de iyi bir ekibin altında gerçekleşiyor.

Düğün öncesi stresinizi atacağınız bir parti de ayrıntıları sizin için düşünüyor, mutlu olmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Gecenin sonuna kadar keyifli bir şekilde eğlendiğiniz şık bir organizasyona sahip oluyorsunuz. Filikos Restoran Ankara olarak adından yıllarca söz ettireceğiniz bir partiyi düzenliyorsunuz. Harika değil mi?

Bizimle iletişime geçmeniz için de yapmanız gereken çok basit. Yandaki “Fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak karşınıza çıkan formu doldurmak! Eksiksiz doldurduğunuz takdirde de hemen geri dönüş sağlıyoruz. Böylece eğlenceli olduğu kadar da şık bir kutlamanın ilk adımlarını atıyor, planlama yapmak için bir gün belirliyoruz!

Ekiple Tanışın

 • Genel Müdür

İletişim

 • Adres::

  Mustafa Kemal Mahallesi 2122/1. Sokak No:2

 • Haritadaki Konumu

  Filikos Restoran Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.