Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara

Fesleğenli Meyhane

  • Kapasite
    50 - 150 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Fesleğenli Meyhane Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Fesleğenli Meyhane Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Fesleğenli Meyhane Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Fesleğenli Meyhane Sıkça Sorulan Sorular

Fesleğenli Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Fesleğenli Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Fesleğenli Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Fesleğenli Meyhane kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Fesleğenli Meyhane kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Fesleğenli Meyhane Hakkında

Unutulmaz bir bekarlığa veda gecesine hazır mısınız? Kaliteli hizmeti samimi bir ortamda sunan Fesleğenli Meyhane Ankara’nın en kalabalık ilçelerinden biri olan Çankaya’da faaliyet göstermekte. En kalabalık ilçelerden birinde olmamıza rağmen, sağladığımız ortam ile sizi Ankara’nın kalabalığından ve gürültüsünden uzaklaştırıyoruz. Nasıl mı yapıyoruz? Hemen anlatalım.


Girişimizde sizi farklı birçok ağaç ve rengarenk çiçekler karşılıyor. Doğayla iç içe bir ortamımızın bulunduğunu, sessizliği ve ferahlığı bu sayede sağladığımızı göreceksiniz. Açık ve kapalı alanı bulunan meyhanemizde organizasyonlarınız için istediğiniz yeri tercih edebiliyorsunuz. Açık alanımızda bulunan masalarımız ince uzun bir alana düzenli şekilde yerleştirildi. Bu masalarımızın yanında rengarenk çiçeklerin yerleştirildiğini ve masanızı renklendireceğini belirtelim. Açık alanımızda bir de küçük çim alanımız bulunuyor. Masalarınızı buraya da yerleştirebiliyoruz. Kapalı alanımızı dizayn ederken şık ama aynı zamanda samimi bir hava katmak için tüm ayrıntılı düşündük. Sevdiklerinizle ahşap masalarımızda buluşabileceğiniz gibi ocakbaşını da sizin için hazırlayabiliyoruz.


Güler yüzlü ekibimiz sabah 11’den gece 1’e kadar kesintisiz bir hizmeti konuklarımızla buluşturuyorlar. Bu sürede bizi istediğiniz zaman tercih edebilirsiniz. Gece boyunca sizinle ilgilenecek ve hiçbir aksaklık yaşanmamasını sağlayacağız. Tecrübeli yönetici kadromuz, genç ve dinamik ekibimizle uyum içinde çalışıyorlar ve bu gecenin kusursuz bir hale getirilmesi için uğraşıyorlar.


Meyhanemizde bekarlığa veda geceleriniz dışında nikah sonrası yemekleri, nişan, kına, doğum günleri, yıldönümleri, iş yemekleri ve kurumsal toplantı gibi organizasyonları da gerçekleştirme imkânınız bulunuyor. Bu etkinliklerin konseptine göre süslenmesi ve aksesuar teminini de profesyonel olarak çalışan firmalardan yardım alarak gerçekleştirebilirsiniz.


Organizasyonlarınızı yemekli olarak gerçekleştirmek isterseniz size iyi bir haberimiz var. Profesyonel aşçılarımızın hazırladığı meze ve yemekleri misafirlerimize sunmak için sabırsızlanıyoruz. Hem de çok uygun fiyatlarla.


Bizi tercih etmek ve Fesleğenli Meyhane fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Hilal Mahallesi, Cezayir Cd. 4/B, 06550 Çankaya/Ankara

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.