Esila Hotel

0850 241 1791

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-80 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Bindallı / Kaftan

Hizmet İçeriği

Maltepe, Ankara

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 kına mekanından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-80 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Önerilen Firmalar

Rescate Boutique Hotel Ankara
39

Çankaya

Rescate Boutique Hotel Ankara

Mutluluğa doğru atılan bu ilk adımda sizde her şeyin hayalinizdeki gibi mük...

Masal Düğün Salonu
16 3

Keçiören

Masal Düğün Salonu

Masal Düğün Ve Kına Salonunda Sizleri İçin Muhteşem Bir Kına Konsepti Hazır...

Ataköşk Group Hotels
17 2

Çankaya

Ataköşk Group Hotels

Banket düzeninde biri 500 Kişilik ,636 m2 BEYKOZ salonumuz; diğeri ise böl...

Hakkında

2014 yılında kurulan otelimizde olağan otelcilik faaliyetleri ile birlikte toplu organizasyonlar konusunda da faaliyet gösteriyoruz. Düğün, nişan ve kına gecesi gibi özel gün ve gecelerde yemekli veya yemeksiz şekilde bu tarz organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Biri oturmalı düzende 220 kişi, kokteylde 250 kişilik, diğeri ise oturmalı düzende 100 kişi kapasiteli iki alanımız var. İlki Esila Salon adını verdiğimiz kapalı salonumuz, ikincisi ise teras katımızdır.

Peki, Esila Hotel Ankara nerede?

Otelimiz gerçek manada Ankara’nın merkezinde yer alıyor. Toplu taşıma tercih edenler için son derece pratik bir şekilde birkaç adım mesafede olan Maltepe Metro İstasyonu sayesinde metroyu kullanarak kolaylıkla gelebilirler. Ayrıca Kızılay Meydanı’na sadece 10 dakikalık bir yürüyüş mesafesi uzaklıktayız ve yine Ankara YHT Garı’ndan da yürüyerek ulaşılabiliyoruz.
Gelelim kına gecesi organizasyonlarına. Bu günler için özel olarak tahsis ettiğimiz ve dilerseniz de damadın da oturabileceği iki kişilik kırmızı bir kına tahtımız var. Tahtı süslemeleri ve ek aksesuarları ile birlikte yerleştirdiğimiz zaman oldukça otantik bir hava oluşuyor ve gelinlerimiz onlar için hazırladığımız bu köşeyi çok beğeniyorlar. Salonumuz normal düzende daha sade bir dekorasyona sahip. Yuvarlak ve 5’er kişilik masalarımızın örtüleri ve sandalyelerimizin giydirmeleri beyaz renkte. Fakat ek olarak o ambiyansı yaratmak ve mekâna kına eğlencesi ruhu katmak için sandalyelerimizi de kırmızı tülden bağlarla süslüyoruz.

Eğer kına gecenizi bizimle birlikte yapmak istiyorsanız ve Esila Hotelde kına fiyatları ne kadardır diye merak ediyorsanız yapmanız gereken son derece basit. Sayfanın yanında gördüğünüz formu hızlıca ve eksiksiz bilgiler ile doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca merak ettiğiniz bir şey varsa sormaktan çekinmeyiniz, memnuniyetle cevaplar ve sizi aydınlatırız. Bizi ziyaret etmek isterseniz adresi biliyorsunuz, kapımız size her zaman açık.

İletişim

Volkan Merdan

Satış

  • Telefon: 0850 241 1791

  • Adres: GMK Bulvarı No: 109 Maltepe / ANKARA

Esila Hotel Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.