Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara

Cosy Restaurant

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Cosy Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Cosy Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Cosy Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Cosy Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Cosy Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Cosy Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Cosy Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Cosy Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Cosy Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Cosy Restaurant Hakkında

Ankara için küçük, bizim için büyük bir adım olan restoranımızı iki kardeş olarak girişimci bir ruh ile açtık. Her şeyin yolunda gitmesi ve elde ettiğimiz başarı sayesinde anladık ki Ankara için o kadar da küçük bir adım değilmişiz. Faaliyette olduğumuz yıllar içerisinde öyle sevildik ki her yıl artan bir ivme ile büyümeye devam ettik. Bir kez mekânımızdan içeri adımını atan herkes mutlaka bizi daha sonra tekrardan ziyaret etti. Cosy Wine Dine Restaurant’ta her misafirimizi memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Buna en büyük katkıyı da çalışanlarımızdan alıyoruz. Kurduğumuz ekip tamamen profesyonellerden oluşuyor ve her biri işini severek ve güler yüzlülük ile yapıyor.

Asıl konuya geçmeden önce bir de adımızın anlamından ve bizim için çağrıştırdığı, simgelediği şeyden bahsetmek istiyoruz. İngilizce’den gelen “cosy” kelimesi anlam olarak rahatlığı, keyif ve sıcaklığı ifade eder. Biz de tıpkı bu özelliklere sahip olduğumuzu ve samimi bir ortam kurduğumuzu anlatmak adına böyle bir isimde karar kıldık.

Restoranımızda aynı zamanda çeşitli toplu organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz. Bunlardan bazıları ise; nişan organizasyonları, nikâh sonrası yemekleri, doğum günleri, iş yemekleri ve baby showerlar. Favorilerimizi sona bıraktık elbette ve bunlar da kına gecesi organizasyonları ile bekârlığa veda partileri. Bu ikili özelinde konuşmak gerekirse her ikisinde de size hayallerinizdeki gibi bir etkinlik düzenlemek için elimizden geleni yapıyoruz. Mekânımızı öyle bir süslüyoruz ki sırf bu iş için var olduğumuzu bile düşünebilirsiniz. Kına tahtı da dâhil tüm ayrıntıları sizin için düşünüyoruz ve kınaya özel detayların hepsini hazırlıyoruz. Dilediğiniz bir konsept varsa bize daha öncesinden belirtmeniz yeter. Gözünüz kapalı bir şekilde bize emanet edebilirsiniz.

Yemekli veya ordövr tabağı şeklinde harika menüler hazırlayarak konuklarınızı fevkalade ağırlayacağımızdan şüpheniz olmasın. Bizimle iletişime geçmek için yandaki formu doldurabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, 2864. Caddesi, 2866. Sk. No:51, 06810 Çankaya/Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Cosy Restaurant Yol Haritası

Cosy Restaurant Düğün Yorumları (2)

İpek & Ertan

Düğün Tarihi: 05.10.2017

Cosy Sayesinde Muhteşem Bir Kına Organizasyonu Yaptık. Görüşmeye Gittiğimde Içten Samimi Bir Sohbetin Sonrasında Kesinlikle Kına Gecem Burada Olmalı Dedim. Misafirlerimizin Karşılanmasından Servise, Yemeklere Kadar Herşey Harikaydı. Hediyeler Ve Sunumlarını En Ince Ayrıntısına Kadar Düşünmüşler.... devam 

Sezen & Mert

Düğün Tarihi: 06.08.2016

Organizasyonu planlama sürecinden gerçekleştirdiğimiz ana kadar tüm detaylara önem vererek ilgilendiği için Cosy Restaurant ekibine ve Gökçen Hanıma çok büyük saygı ve sevgilerimle. Kendi kardeşim olsa bu kadar ilgileneceğini düşünüyorum. Bütün organizasyonlarım için tercih edeceğim ilk mekandır.... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.