Cosy Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Cosy Restaurant
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Cosy Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Cosy Restaurant Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Cosy Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Cosy Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Cosy Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Cosy Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Cosy Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Cosy Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Cosy Restaurant Hakkında

Ankara için küçük, bizim için büyük bir adım olan restoranımızı iki kardeş olarak girişimci bir ruh ile açtık. Her şeyin yolunda gitmesi ve elde ettiğimiz başarı sayesinde anladık ki Ankara için o kadar da küçük bir adım değilmişiz. Faaliyette olduğumuz yıllar içerisinde öyle sevildik ki her yıl artan bir ivme ile büyümeye devam ettik. Bir kez mekânımızdan içeri adımını atan herkes mutlaka bizi daha sonra tekrardan ziyaret etti. Cosy Wine Dine Restaurant’ta her misafirimizi memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Buna en büyük katkıyı da çalışanlarımızdan alıyoruz. Kurduğumuz ekip tamamen profesyonellerden oluşuyor ve her biri işini severek ve güler yüzlülük ile yapıyor.

Asıl konuya geçmeden önce bir de adımızın anlamından ve bizim için çağrıştırdığı, simgelediği şeyden bahsetmek istiyoruz. İngilizce’den gelen “cosy” kelimesi anlam olarak rahatlığı, keyif ve sıcaklığı ifade eder. Biz de tıpkı bu özelliklere sahip olduğumuzu ve samimi bir ortam kurduğumuzu anlatmak adına böyle bir isimde karar kıldık.

Restoranımızda aynı zamanda çeşitli toplu organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz. Bunlardan bazıları ise; nişan organizasyonları, nikâh sonrası yemekleri, doğum günleri, iş yemekleri ve baby showerlar. Favorilerimizi sona bıraktık elbette ve bunlar da kına gecesi organizasyonları ile bekârlığa veda partileri. Bu ikili özelinde konuşmak gerekirse her ikisinde de size hayallerinizdeki gibi bir etkinlik düzenlemek için elimizden geleni yapıyoruz. Mekânımızı öyle bir süslüyoruz ki sırf bu iş için var olduğumuzu bile düşünebilirsiniz. Kına tahtı da dâhil tüm ayrıntıları sizin için düşünüyoruz ve kınaya özel detayların hepsini hazırlıyoruz. Dilediğiniz bir konsept varsa bize daha öncesinden belirtmeniz yeter. Gözünüz kapalı bir şekilde bize emanet edebilirsiniz.

Yemekli veya ordövr tabağı şeklinde harika menüler hazırlayarak konuklarınızı fevkalade ağırlayacağımızdan şüpheniz olmasın. Bizimle iletişime geçmek için yandaki formu doldurabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, 2864. Caddesi, 2866. Sk. No:51, 06810 Çankaya/Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Cosy Restaurant Yol Haritası

Cosy Restaurant Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

İpek & Ertan

Düğün Tarihi: 05.10.2017


Cosy Sayesinde Muhteşem Bir Kına Organizasyonu Yaptık. Görüşmeye Gittiğimde Içten Samimi Bir Sohbetin Sonrasında Kesinlikle Kına Gecem Burada Olmalı Dedim. Misafirlerimizin Karşılanmasından Servise, Yemeklere Kadar Herşey Harikaydı. Hediyeler Ve Sunumlarını En Ince Ayrıntısına Kadar Düşünmüşler.... devamı 

Sezen & Mert

Düğün Tarihi: 06.08.2016


Organizasyonu planlama sürecinden gerçekleştirdiğimiz ana kadar tüm detaylara önem vererek ilgilendiği için Cosy Restaurant ekibine ve Gökçen Hanıma çok büyük saygı ve sevgilerimle. Kendi kardeşim olsa bu kadar ilgileneceğini düşünüyorum. Bütün organizasyonlarım için tercih edeceğim ilk mekandır.... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.