Butik Vadi

E-posta Gönder

En Popüler Yorum

Era & Hidayet

Düğün Tarihi: 08.09.2016


Butik vadi'de biz de kına yaptik. Mekan Ankara'nın en guzel mekanı diyebiliriz. Sehir icinde harika bir orman manzarasi. Otopark derdi yok, ulaşim derdi yok. Ikramlar çok iyidi. Sinirsiz icecek. Mekan sahibi klasik işletmecilerden degil. Gazeteciymis. Gayet medeni idi. Verdigimiz paraya gore çok... devamı 

Kapasite Bilgileri

Butik Vadi - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Butik Vadi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Butik Vadi Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Butik Vadi Sıkça Sorulan Sorular

Butik Vadi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Butik Vadi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Butik Vadi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Butik Vadi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Butik Vadi kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Butik Vadi Hakkında

Kına geceleri, geleneklerimiz arasında; en önemlilerinden biridir. Düğünden önce kesintisiz şekilde eğlenmek için; hem ağlamak hem gülmek için ve yakınlarınızla birlikte hoşça vakit geçirmek için güzel bir fırsattır. Mükemmel bir organizasyon istediğinizi ve bunun için de kına mekanınızı özenle seçmek istediğinizi çok iyi biliyoruz.

Kına geceniz için, misafirlerinizi özenle karşılayacağınız, ferah ve geniş bir mekan arayışındaysanız, size bir önerimiz var: Butik Vadi Kına Evi. Şehrin merkezindeki konumumuz sayesinde, hem ulaşımı kolay hem de bütün beklentilerinizi karşılayacak salonumuzda siz değerli çiftlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Salonumuz, maksimum 400 kişi kapasiteli olmakla birlikte ayarlanabilir masa ve sandalye düzenine sahip. Bu sayede, davetli sayınıza göre ve kına gecesi konseptinize göre, istediğiniz şekilde düzenleme yapabiliyoruz.

Salonumuza gelen misafirlerinizi öncelikle lokum ve gül suyu ikramıyla karşılıyoruz. Sonrasında ise, hoş bir müzik eşliğinde salonda sohbet etmelerini sağlıyoruz. Ardından nedimelerle birlikte siz, misafirlerinizin arasına katılıyorsunuz ve kına geceniz başlamış oluyor. Son zamanlarda oldukça popüler olan çingene konsepti, Hint konsepti ve Osmanlı konseptinden dilediğiniz birini seçerseniz, kına gecenizin daha eğlenceli geçeceğini belirtmek isteriz. Böylece, müzikler de konsepte göre ayarlanacak ve misafirlerinize çeşitli aksesuarlar dağıtılacak.

Kına gecenizde size; bindallı ve kaftan, eşsiz bir davul şov, dilek feneri, Hint kınası, deneyimli nedimelerden oluşan kına ekibi ve kına merasimi imkanı sunuyoruz. Tam olarak geleneklerimize uygun şekilde kına töreninizi gerçekleştiriyoruz. Kına geceniz bitiminde ise, misafirlerinize kuru kına ikramında bulunuyoruz. Üzerinde isminizin yazılı olduğu bu kuru kınalar da, misafirlerinizin sizin gecenizi hatırlaması için minik bir hediye niteliği taşıyor.

Butik Vadi Ankara olarak, sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Bize ulaşmak için, sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Dikmen Vadisi 3. Etap Rekreasyon alanı üstü

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Butik Vadi Yol Haritası

Butik Vadi Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Era & Hidayet

Düğün Tarihi: 08.09.2016


Butik vadi'de biz de kına yaptik. Mekan Ankara'nın en guzel mekanı diyebiliriz. Sehir icinde harika bir orman manzarasi. Otopark derdi yok, ulaşim derdi yok. Ikramlar çok iyidi. Sinirsiz icecek. Mekan sahibi klasik işletmecilerden degil. Gazeteciymis. Gayet medeni idi. Verdigimiz paraya gore çok... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.