Beypazarı Kültür Sarayı

E-posta Gönder

Beypazarı Kültür Sarayı Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Beypazarı Kültür Sarayı Kapasite

 • Kapasite

  300-400

Beypazarı Kültür Sarayı Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Beypazarı Kültür Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

 • Beypazarı Kültür Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Beypazarı Kültür Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Beypazarı Kültür Sarayı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Beypazarı Kültür Sarayı kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Beypazarı Kültür Sarayı Hakkında

Gelin hanımların değişmeyen tercihi kına gecesi organizasyonlarınız için Beypazarı Kültür Sarayı sizleri bekliyor!


Gece boyunca etrafınızda pervane olacak profesyonel bir ekip ile ayrıcalıklı bir organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Hayallerinizin ötesinde bir gece için ise fikir alışverişi yaparak konseptlerinize karar veriyoruz. Organizasyon sorumlumuzun da desteği ile hazırlıklara başlıyoruz.


Hazırlıklara başlamak için ilk olarak mevsime göre salon veya bahçemizi tercih etmemiz gerekiyor. Bu tercihin ardından kır bahçemizde yemekli düzende 2000 kişilik, salonumuzda da yemekli düzende 2500 kişilik davet ve resepsiyonlarını ağırlayabiliyoruz.


Büyük yuvarlak masalarımızı ziyafet masalarına dönüştürüyoruz. Beyaz masa örtüleri ile süslenmiş masalınızı farklı renkler ile süslüyoruz. Napolyon sandalyelerinizi de beyaz tercih ediyoruz ve konseptinize uygun renklerde kurdeleler ile renklendirebiliyoruz. Masalarınızı ve mekânımızı rengarenk aksesuarlar, işlemeli suplalar ve zarif detaylar ile benzersiz kılıyoruz.


Görkemli salonumuzda bile özel kına merasimi alanları da size özel olarak tasarlanıyor. Mesela rengarenk çiçekler ile şık taklar bir gelin yolu gibi tasarlanabilir. Ya da kına köşeniz taht ve cibinliğiniz ile Sultanlara yakışır bir şekilde dekore edilebilir. Farklı renk ve model seçenekleri olan tahtlarımız sayesinde gelin hanıma kısıtlama da getirmeden konsept düzenleme şansı sunuyoruz.


Yelpaze, tef ve davullar ile şovlar yapmak üzere nedime ekibimiz de gecenizi şenlendirebilir. Hatta kına merasiminde sizlere yardımcı olabilir. Siz de nedimeleriniz ya da ekibimiz ile gösteriler hazırlayabilirsiniz. Rengarenk etekler ve aksesuar alternatifleri de gelin hanımın tercihine sunulur.


Bahçemizin ya da salonumuzun girişinde isminiz yazılı “kınamıza hoş geldiniz” panosu başında özel bir karşılama ile yerlerine buyur edilen konuklarınıza ikram ve menülerin sunumları da gerçekleştirilmeye başlanır.


Gecenizi başlatan müzisyenlerimiz sizi sahneye davet eden aşk şarkınız ile eğlenceyi de başlatmış oluyor…


Siz de en özel organizasyonlarınız için farklı kona konseptleri hatta Hint ve geleneksel kına geceleri de dahil her konseptiniz için Beykoz kına gecesi mekânları arasından Beypazarı Kültür Sarayını tercih edeceksiniz! Yapmanız gereken ise sayfa üzerindeki ücretsiz teklif al butonunu tıklayarak bizimle iletişime geçmek!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Ayvaşık Mahallesi Küme Evleri No 10/A Beypazarı/ Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Beypazarı Kültür Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.