Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara

Beypazarı As Balıkçılık

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Beypazarı As Balıkçılık Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Beypazarı As Balıkçılık Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Beypazarı As Balıkçılık Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Beypazarı As Balıkçılık Sıkça Sorulan Sorular

Beypazarı As Balıkçılık kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Beypazarı As Balıkçılık kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Beypazarı As Balıkçılık Hakkında

Kır konseptinde; söz, nişan, kına gecesi ve düğün organizasyonlarınızı düzenleyen tesisimiz hayallerinizdeki konseptleri tasarlıyor. Her gecenizi size özel kılıyor ve yılların tecrübesiyle Beypazarı’nda As Balıkçılık Tesisleri adresinde konuklarınızı ağırlıyoruz!


Profesyonel bir ekip ile çalışıyor ve gece boyunca ekibimiz ile çalışmanın ayrıcalıklarını sizlere de yaşatıyoruz. Eksiksiz bir organizasyon düzenleyebilmek adına organizasyon sorumlumuzun desteğini de alıyor konsept fikirlerinizi detaylı bir şekilde görüşürüz.


Görüşmelerin sonunda çiftimizin verdiği kararlar dahilinde; prenses konseptleri ile pembe renk tonlarının kullandığı organizasyonlar, geleneksel kına gecesi organizasyonları ile kırmızı tonlarında ve kına merasimlerinin kına tahtında gerçekleştiği organizasyonlar düzenleyebiliyoruz. Elbette Sultan, Saray ve modern tarzda konseptler gibi alternatif konseptleri de sizin için gerçekleştirebiliyoruz. Ayrıca gerekli durumlarda çözüm ortaklarımız ile görüşmeler sağlıyoruz.


Çözüm ortaklarımız desteğiyle; kına köşenizde kına tahtı, cibinliği, nedime minderleri, kına sehpası ve kına tepsisi ile takım olarak dekore ediyoruz. Çiftimizin istekleri doğrultusunda kına malzemeleri ve kına aksesuarlarını da organizasyon firmaları aracılığı ile temin edebiliyoruz!


Geceniz süsleme ve düzenlemeleri bittikten sonra gecenizi ziyafete dönüştürüyoruz. konuklarımızın beğenisine sunmaya karar verdiğiniz tatları Beypazarı As Balıkçılık mutfağında hazırlıyoruz. Gıda güvenilirliği ve lezzet garantisi verdiğimiz tatları şık sunumlar ile servis ediyoruz.


Yemekli ve yemeksiz menü tercih etme şansı sunduğumuz çiftlerimiz; kına gecesi organizasyonlarında genellikle ikram menüler tercih ediyorlar. Kına ve düğün organizasyonları bir arada gerçekleştiren çiftlerimiz yemekli menüleri kına paketleri dahilinde değerlendire biliyor.


Gece boyunca kesintisiz müzik ziyafeti ve eğlence sizleri bekliyor...


Üstelik tesisimiz bünyesinde bulunan pansiyon tarzı 6 odamızda şehir dışından gelen konuklarınızı ağırlayabiliyoruz. Organizasyonlarınız için gereken her şeyi burada bulacağınızı da söyleyebiliriz!


Siz de sayfa üzerindeki ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak Beypazarı kına gecesi organizasyonlarınız için konuklarınızı Beypazarı As Balıkçılıkta öğrenebilirsiniz...

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Kırbaşı Yolu 8.Km Beypazarı/ Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Beypazarı As Balıkçılık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.