Arena Düğün Salonu

Arena Düğün Salonu

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Etimesgut, Ankara

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)10-30 TL
  • Kapasite300-400
  • Aksesuar kiralama var mı?Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Hint kınası, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Yıllar boyu defalarca kez gördüğünüz salonlardan sıkıldınız ve hayatınızın en eğlenceli günlerinden biri olması muhtemel kına geceniz çok daha farklı bir yer mi arıyorsunuz? Bunun için daha doğru bir yerde olamazdınız bile. Büyük bir özenle hiçbir çaba ve masraftan kaçınmadan açtığımız mekanımız Arena Düğün Salonu Ankara Etimesgut’ta merkezi bir konumda bulunuyor. Burada güler yüzlü ve tecrübeli ekibimizle birlikte konuklarımızı ağırlıyor, kaliteli bir hizmet veriyoruz.

Kına geceleri ve düğünler başta olmak üzere pek çok özel gün ve kutlamaya ev sahipliği yapıyoruz. Bunlar arasında ise; söz ve nişan merasimleri, sünnet törenleri, mezuniyet baloları, toplu yemek davetleri, konserler, etkinlikler, gösteriler, konferanslar ve kurumsal etkinlikler gibi pek çok türde organizasyon türü mevcut.

Salonumuz öyle büyük ve geniş ki tam tamına 1.000 kişiye kadar konuğu rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Ancak aynı zamanda daha küçük çaplı ve butik organizasyonlara da uygun şekle getirebiliyoruz. Kınalar özelinde konuşmak gerekirse bu eğlenceli organizasyon genellikle daha küçük gruplarla yapıldığı için kaygınız olmasın, davetli sayınıza göre aynı kalitede hizmet alabilirsiniz. Salonun diğer harika özellikleri de pek çok pencereyle çevrili ve güneş ışığı alması, oldukça yüksek tavanlı ve de kolonsuz olması, Bu sayede çok ferah, aydınlık ve de konforlu bir davet alanına sahip olabiliyoruz.

Çok eski gelenekler ve günümüzde popülerleşen seremonilerin tamamını salonumuzda yapabilirsiniz. Biz de size geniş yelpazede sunduğumuz hizmetle her konuda yardımcı olabiliriz. Gelinimize kaftan, kına tahtı ve minderleri, Hint kınacısı, süslemeler, kına sepetiyle tepsisi, müzikler, çekimler, kına ekibi ve dansları, davul şovu ve hatta konukları kapıda gül suyu ve lokumla karşılayan kına kızlarımız dahi bulunuyor.

Eğer eksiksiz bir kına gecesine sahip olmak istiyorsanız Arena Düğün Salonu Etimesgut’ta sizi bekliyor. Bize ulaşıp detaylı bilgi almak için sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

  • Adres: Ayyıldız Mh. 1614.cad.. No:4/2 Etimesgut / Ankara

Arena Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Arena Düğün Salonu firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.