Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara

Ankatra Otel & Kına Konağı

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ankatra Otel & Kına Konağı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Ankatra Otel & Kına Konağı Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Ankatra Otel & Kına Konağı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Ankatra Otel & Kına Konağı Sıkça Sorulan Sorular

Ankatra Otel & Kına Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ankatra Otel & Kına Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Ankatra Otel & Kına Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Ankatra Otel & Kına Konağı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Ankatra Otel & Kına Konağı kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Ankatra Otel & Kına Konağı Hakkında

Ankatra Hotel ailesi olarak uzun yıllardır otelcilik sektöründe faaliyet gösteriyor ve %100 müşteri memnuniyeti çerçevesinde misafirlerimizi ağırlıyoruz. Konaklama hizmetleri dışında bir de özel günlerde davetler düzenleyerek organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. İşlerini çok seven ve güler yüzlü çalışan kadromuz ile elimizden geleni yapıyor ve üstlendiğimiz her etkinliği en iyi şekilde hayata geçirmek için hiçbir çabadan kaçınmıyoruz.

Düğünden önceki son büyük adımlardan biri olan kına gecelerini layığı ile gerçekleştiriyor ve bu alanda sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübeleri günden güne artırıyoruz. Ankatra Ankara Kına Konağı’mızda gelinlerimizin isteklerini birebir yerine getirerek onlara hayallerindeki kına gecesin armağan ediyoruz. 150 kişilik konuk listesini ağırlayabilen konağımızda, son derece samimi ve en yakınlarınızın katılıp gönüllerince eğlendiği sıcak bir organizasyon düzenleyebilirsiniz. Kırmızı ve siyah renklerinin birbirlerine zıtlıklarının getirdiği uyumdan yararlanarak dekore ettiğimiz salonumuz konforlu olduğu kadar şık da. Kına gecelerinin ruhuna uygun olarak burayı süslüyor ve gecenize hazır hale getiriyoruz.

Kına organizasyonlarını çözüm ortağımız olan profesyonel firmalar ile iş birliği içerisinde olarak düzenliyoruz. Bu sebeple hiçbir şeyi şansa bırakmıyor ve kaliteyi koruyarak yaptığımız işe olan saygımızı gösteriyoruz. Kına gecelerinde kına tahtı hazırlanması ile birlikte; kına nedimeleri, onların hazırladığı (davul, yelpaze, pelerin, şemsiye gibi)çok sayıda şov, hintkınacısı, geline kaftan temin etmek ve tepsisinden mumuna kınasından müziğine kadar her şeyi biz hazırlıyoruz.

Kına gecesi ve bakarlığa veda partileri haricinde otelimizin konağında diğer özel gün davetlerine de ev sahipliği yapabiliyoruz. Söz ve nişan törenleri, sünnet merasimleri, baby shower, kadınlar matinesi, mezuniyet kınası, doğum günü kutlamaları ve toplu yemek davetlerinin tamamını ayırt etmeksizin aynı özen ve titizlik ile düzenliyoruz.

Her dönem yenilenen ve farklı bütçelere hitap eden paketlerimizin içeriğini bilmek isterseniz Sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Ankara Altındağ kına mekanları arasından Ankatra Kına Konağı’nı tercih ederseniz asla pişman olmazsınız.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Kale Mah. Can Sok. No:6 Altındağ/Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Ankatra Otel & Kına Konağı Yol Haritası

Ankatra Otel & Kına Konağı Düğün Yorumları (4)

Esra & Salih

Düğün Tarihi: 27.08.2019

Mekanı gidip gördük ve beğendik, nezih ve sade döşenmiş. Otopark sorunun yok. Mekan sahipleri çok nazik ve ilgililerdi. İnşallah güzel bir organizasyon olacak...

Selinnaz & Kazım

Düğün Tarihi: 29.06.2019

İlgili ve güleryüzlü personeli ile çok keyifli bir kına gecesi oldu. Fiyat konusunda çok yardımcı olmuşlardı zaten. Ankatra konağı tüm çalışanlarına teşekkür ediyoruz.

Başkent & Bühot

Düğün Tarihi: 18.05.2019

Bizi en güzel şekilde ağırlayan Ankatra Otel ve Konağı yetkililerine teşekkür ederiz. Yemekler ve organizasyon çok güzeldi. Fasıl ekibi gayet başarılı. Çok eğlendik...

Zehra & Ahmet

Düğün Tarihi: 09.05.2019

Öncelikle mekan göründüğünden çok daha geniş. Mekan yetkililerine ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Otel olması ve oda tahsis etmeleri çok nazik bir davranış. Evlenecek çiftlere tavsiye ediyoruz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.