Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara

Anadolu Teras Park Düğün Salonu

Anadolu Teras Park Düğün Salonu
 • Kapasite
  100 - 500 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Anadolu Teras Park Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 60.000 TL

Anadolu Teras Park Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 500
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 500

Anadolu Teras Park Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Anadolu Teras Park Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Anadolu Teras Park Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Anadolu Teras Park Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Anadolu Teras Park Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Anadolu Teras Park Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Anadolu Teras Park Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Anadolu Teras Park Düğün Salonu Hakkında

Kına gecelerinizi çeşit çeşit eğlenceyle renklendirmeye geliyoruz! Anadolu Teras Park Düğün Salonu Pursaklar’da merkezi bir konumda yer alıyor ve düğün öncesi geleneklerini yaşatabilmeniz için size doğal ışık alan, havadar bir ortam sunuyor. İsteğe göre açık alan da oluşturabildiğimiz ferah salonumuzda gecenizin ruhuna uygun süslemeleri ve ikramları hazırlıyor, müziğin ve dansın hiç durmadığı bir gece için kolları sıvıyoruz.

Davet Alanları

Anadolu Teras Park Düğün Salonu, bir cephesinin cam kaplı olması sayesinde bolca hava ve doğal ışık alan bir mekan. Açılır kapanır tavan sistemiyle sınırlı bir açık alan oluşturmamızı da mümkün kılan salonumuzda toplam 400 ila 500 misafir ağırlayabiliyoruz. Davetli sayınıza bağlı olarak masa ve sandalye düzenini oluşturuyor, herkesin eğlenceye katılabilmesi için pistimize geniş alan ayırıyoruz.

Dekorasyon

Salonumuzda zarif ve sade bir görüntü için şık beyaz napolyon sandalyeler kullanıyor, sandalye süslemelerini işlemeli pembe veya bej tüllerle yapıyoruz. Aynı modelde ve renklerdeki tülleri beyaz kumaş örtülerin üzerine örterek masaları giydiriyoruz. Kristalli altın rengi şamdanlar masa dekorasyonunu oluşturuyor. Kına tahtı, cibinliği ve minderleri için kırmızı ve pembe renk seçeneklerimiz bulunuyor.

Hizmetler

Anadolu Teras Düğün Salonu’nda yapacağınız kına geceleri için salonumuz süsleniyor ve kına tepsiniz hazırlanıyor. Size özel karşılama panosu da oluşturabiliyoruz. Bindallı ve kaftanlar için en sevilen modelleri seçiyoruz. Merasimde size eşlik etmesi için bir semazen grubuyla veya davul gösterisi, yelpazeli dans, renkli kuşak oyunu gibi eğlencelerle gecenize keyif katacak bir nedime ekibiyle anlaşıyoruz.

Yiyecek / İçecek

Kına geceniz için sevilen atıştırmalıklardan oluşan kokteyl tabakları hazırlayarak misafirlerinize ikram ediyoruz. En taze lezzetlerle hazırladığımız bu tabaklarda mini pizzalar ve peynirli maydonozlu mini poğaçaların yanında tatlı ve tuzlu çeşit çeşit kuru pasta bulunuyor. Hızlı ve titiz çalışan personelimiz her masaya ayrı ayrı meşrubat ve su servisi yaparak ikramları tamamlıyor.

Anadolu Teras Park Düğün Salonu’nda kına geceleriniz için heyecanla hazırlanıyor, farklı süsleme ve aksesuar seçenekleri sunuyoruz. Doğal ışık alan, ferah ve havadar salonumuzda nedime ekibimizle sevilen kına eğlencelerini kutlamanıza taşıyoruz. Tüm ayrıntıların sizin için düşünüldüğü, stressiz bir kına gecesi için aşağıdaki Anadolu Teras Park Pursaklar iletişim bilgilerini kullanarak veya yandaki formu doldurarak vakit kaybetmeden bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Merkez Mah.Belediye Cad.Üçhisar AVM 14/156 Pursaklar/ANKARA

 • Haritadaki Konumu

  Anadolu Teras Park Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.