Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara

Anadolu Sofrası Beysukent

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Anadolu Sofrası Beysukent Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Anadolu Sofrası Beysukent Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Anadolu Sofrası Beysukent Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Anadolu Sofrası Beysukent Sıkça Sorulan Sorular

Anadolu Sofrası Beysukent kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Anadolu Sofrası Beysukent kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Anadolu Sofrası Beysukent kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Anadolu Sofrası Beysukent kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Anadolu Sofrası Beysukent kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Anadolu Sofrası Beysukent Hakkında

Anadolu Sofrası olarak 2002 yılından beri sektörde varlığımızı sürdürüyoruz. Tecrübeli ve işini severek yapan ekibimiz ile birlikte Ankaralı yemek severlerle buluşuyoruz. Yıllar içerisinde gördüğümüz ilgi sayesinde büyüyen bir ivme ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Şubeleşme adımları attığımız ve sevenlerimiz tarafından yine başarıya erdirdiğimiz süreç ise çok hızlı gelişti. 8 yıl sonra Galeria AVM’de ikinci şubemiz olan Anadolu Sofrası’nı, akabinde sadece 6 yıl sonra ise Anadolu Sofrası Beysukent şubemizi açtık.

Beysukent restoranımızda rutin işler dışında bir de toplu organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Düğünden tutunda kına gecesine kadar en mutlu günlerde çiftlerin yanında oluyoruz. Hem açık havada hem de restoranımızın içinde etkinlikler düzenliyoruz.

Dilerseniz kına gecesi adetlerinizin tamamını restoranımızda yapabilirsiniz. Sizin için anlaşmalı olarak çalıştığımız ve yardım aldığımız çözüm ortaklarımız var. Kına gecelerinde gerekli olan tüm detaylar ile ilgilenen organizasyon firmamız, Hint kınasından kına ekibine, kına takımından kına tepsisine kadar her şeyi getiriyor. Size ise o gün restorana gelip tüm sevdikleriniz ile birlikte eğlenmek kalıyor. Dilerseniz bindallı veya kaftan -hangisini tercih ediyorsanız- hizmetini de bu yolla size sağlayabiliriz.

Şimdi hayal edin. Kına elbiseniz içinde, sizinle uyumlu giyinmiş nedimeleriniz ile birlikte restorandan içeri giriyorsunuz ve kına müzikleri eşliğinde görkemli kına tahtınıza oturuyorsunuz. Kınanız hazır, mumlarınız yakılmış ve herkes hem mutlu hem hüzünlü. İşte adetlerden ötürü biraz buruk başlayan ama gecenin devamında bol eğlenceli ve danslı devam eden gecenizden küçük bir özet.

Eğer anlattıklarımız sizi cezp etti ise ve kendinizi emin ellere emanet etmek istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Bunu da yan tarafta bulunan formu doldurarak kolayca yapabilirsiniz. Bu sayede fiyat teklifi alabilir, bütçe planlamanızı da bu doğrultuda yapabilirsiniz. Sizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  2037. Cad No:16 Beysukent/Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Anadolu Sofrası Beysukent Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.