Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara

Altınpark Susesi Kına Evi

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Altınpark Susesi Kına Evi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Altınpark Susesi Kına Evi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Altınpark Susesi Kına Evi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Altınpark Susesi Kına Evi Sıkça Sorulan Sorular

Altınpark Susesi Kına Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Altınpark Susesi Kına Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Altınpark Susesi Kına Evi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Altınpark Susesi Kına Evi kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Altınpark Susesi Kına Evi Hakkında

Düşlerin ötesinde bir kına töreni için Altınpark Susesi Kına Evi’ne sizi bekliyoruz.

2013 yılından bu yana birbirinden şahane organizasyonlara ve unutulmaz gecelere ev sahipliği yapan mekânımızda düğün, sünnet, kına, söz, nişan, doğum günü ve davet gibi çok çeşitli etkinliklerde tecrübe edinen bir firmayız.

Ankara Altınpark konumunda bulunan yerimize ulaşım rahat ve kolay bir şekilde sağlanabiliyor. Davetlileriniz ve siz sorun yaşamadan Altınpark Susesi Kına Evi’ne gelerek kusursuz bir eğlencenin içinde yer alabiliyorsunuz. Açık ve kapalı alana sahip oluşumuz dolayısıyla tüm mevsimlerde ideal bir organizasyon mekânı olabiliyoruz. Son teknoloji iklimlendirme sistemlerimizle de bunu destekliyoruz. Mekânımızı rengarenk balonlarla süslüyoruz. Elde ettiğimiz şirin görünümü yuvarlak masa ve sandalyelerimizi kaliteli kumaşlar ile örtüyoruz. Dekor düzenlememiz talebiniz doğrultusunda şekillenerek değişiklik gösterebiliyor. Kimi zaman kare masalar veya dekoratif sandalyeler de kullanabiliyoruz. Kına törenlerinde genel tercih kırmızı renk oluyor. Taht takımını alanın en göze çarpan yerine konumlandırıyoruz. Böylelikle tüm konuklarınız geceye dair her ayrıntıyı net şekilde görebiliyorlar. Davul şov, kına ekibi ve müzikler ile hafızalara kazınacak bir şölen sizi bekliyor. Profesyonel çekim ekibi ile de eğlenceniz boyunca kayıt altında oluyorsunuz. Satın alacağınız paket türüne göre değişkenlik gösteren içerikleri sizinle tanıştığımız konuşmamızda belirliyoruz. Etkileyici müzik arşivimiz ve DJ performansı sağlama olanağımızla farkı ve çarpıcı bir kına törenine hazır olun.

Yeni fikirlerimiz ile imkansızı başarmaya çalışıyoruz. Her detayla titiz bir şekilde ilgilenerek en ufak aksiliğin bile olmasına izin vermiyoruz. Özel zamanlarını eşsiz anılara dönüştürerek hatıralarınıza güzel kareler katıyoruz. Altınpark Susesi Kına Evi hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve fiyat tekliflerini değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan firma bilgilerinden iletişim sağlayabilirsiniz. Diğer bir ulaşım kanalı ise yine sayfanın üstünde bulunan formun eksiksiz bir şekilde doldurularak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanmasıyla oluyor.

İletişim

 • Adres::

  İrfan Baştuğ Cad. Altınpark İçi İtalyan Sahil Deniz Restaurant Altındağ / Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Altınpark Susesi Kına Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.