Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara

Altınışık Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Altınışık Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Altınışık Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Altınışık Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Altınışık Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Altınışık Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Altınışık Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Altınışık Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Altınışık Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Altınışık Düğün Salonu Hakkında

Eğlenceli bir kına daveti yaşamak, kaliteyi deneyimlemek, tüm bunları da uygun fiyatla yapmayı istiyorsanız bir taş ile 3 kuş vurdunuz! Çünkü Altınışık Düğün Salonu olarak bu aradıklarınızın hepsine sahibiz!

Doğru bir adres olarak karşınıza çıkıyoruz. Çünkü kaliteyi ön planda tutan bir hizmet anlayışına sahibiz. Bu yüzden şu zamana kadar birçok çiftin mutluluğuna şahit olduk. Başarılara imza attık. Bundaki en büyük memnuniyeti sağlamaya çalışmak. Bu sayede tercih edilen bir salon haline geldik. Dilden dile yayıldık.

Kalite dedik. Memnuniyet dedik. Ama bir diğer önemli olan nokta ise, uygun fiyatlı oluşumuz. Düğün sürecinde her fikir için bir bütçe ayırıyorsunuz. Uygun fiyatlı bir Pursaklar kına salonu bulunca da farklı alternatifleri düşünebilir hale geliyorsunuz. Bu yüzden bu konuda iyi bir avantaj yarattığımızı düşünüyoruz. Dilerseniz bir organizasyon firmasıyla anlaşarak; kına ekibi, hint kınacısı, değişik modellerde bindallı veya kaftanlar getirebiliyorsunuz.

Yemekli ya da yemeksiz olarak da hizmet veriyoruz. Yemekli bir kına daveti düşünüyorsanız yetenekli aşçılarımızın menüleriyle tanışıyorsunuz. Damağınızda harika bir tat kalacağına eminiz. Kına sonrası da iyi konuşulacak konular arasına giriyor. Ayrıca şunu da belirtmek isteriz ki, menülerde değişiklik ve tadım yapabiliyorsunuz. Yemeksiz bir kına düşünüyorsanız da davetinize özel ikramlıklar sunuyoruz. Profesyonel servis ekibimiz de oldukça hızlı. Bu yüzden asla bir gecikme yaşamıyorsunuz.

Geniş bir piste sahibiz. Bu sebeple sıkışıklık yaşamadan rahatça dans ediyorsunuz. Klima sistemimiz sayesinde de mevsimler asla salonumuzun içerisinde hissetmiyorsunuz.

Kına organizasyonunuz öncesi bir araya geliyoruz. İhtiyaçlarınızı ve taleplerinizi konuşuyoruz. Kına gecenize misafir gibi gelmeniz için tüm ayrıntıları konuştuktan sonra bir program hazırlıyoruz. Bu programa uyarak da hazırlıklarınıza başlıyoruz. Böylece keyfini sonuna kadar çıkaracağınız bir kına daveti yaşıyorsunuz.

Eğer Ankara kına salonu fiyatlarının Altınışık farkını görmek, hizmet içeriğimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle yandaki formu eksiksiz doldurarak iletişime geçebiliyorsunuz. Geriye de bir tek kına gecenizi birlikte planlamak kalıyor…

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Fatih Mahallesi, Menekşe Sk., No: 1 Pursaklar/Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Altınışık Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.