Akman Tzob Otel

Akman Tzob Otel

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Yenimahalle, Ankara

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Gelin hamamı, Kına ekibi, Kına müziği

Hakkında

En özel günlerinizi rüya gibi bir organizasyona dönüştürmek için TZOB Akman Otel hizmetinizde! Kına geceleriniz için gerekli olan tüm detayları profesyonel bir şekilde tamamlayan otelimizde tam da hayal ettiğiniz geceye imza atmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Nasıl mı?

Öncelikle organizasyonunuzu gerçekleştireceğiniz salonumuz hakkında kısa bir bilgi vermek istiyoruz. Son model teknolojik ekipmanlarla donatılmış, şık aksesuarlarla desteklenmiş modern bir balo salonunda ağırlıyoruz sizleri. Yuvarlak masalarımız ve rahat koltuklarımızla genel bütünlüğü sağlıyor, uyumlu bir görüntü çiziyoruz. Bir halıyla kapladığımız zeminde kolay bir hareket imkânı sağlıyoruz.

Kına geceleriniz için istediğiniz konseptleri, yaratıcı fikirleri ya da aksesuar teminini, bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşarak gerçekleştirebiliyorsunuz. Böylelikle hiçbir eksiklik yaşamadan uzun yıllar hafızalarınıza kazınacak bir geceye imza atabiliyorsunuz.

Akman TZOB Otel’in disiplinli ve güler yüzlü çalışanları, davetinizde yanınızda oluyorlar. İstekleriniz için sadece bir bakış uzağınızda olan servis elemanlarımız ile isteklerinizi doğru ve hızlı bir şekilde yerine getireceğimizden emin olabilirsiniz.

TZOB Akman Otel Ankara’da kına geceleriniz dışında da birçok organizasyona ev sahipliği yapabiliyor. Tecrübeli ekibimiz, uygun altyapıya sahip geniş ve şık salonumuz, uygun fiyatlarımız ve otel ayrıcalıklarımız sayesinde konuklarımızın özel günlerinde ilk tercihleri arasında yer alıyoruz.

Otelimizde tercih ettiğimiz ışık, ses ve sahne sistemlerinin en yeni ekipmanlardan kurulu olduğunu belirtmek istiyoruz. Kaliteyi, her hizmette siz değerli konuklarımızla buluşturacağımızdan emin olabilirsiniz. Profesyonel ses sistemlerimizde kına müziklerini sizin için çalabiliyoruz. Aynı zamanda sizlere bir kına ekibi tahsis edebiliyoruz. Bir koreografi ile birlikte sevdiklerinize sürpriz yapabilirsiniz.

Bu gecelerinizi ölümsüzleştirmek için bir fotoğrafçıyla anlaşabilir, keyifli dakikalarınızı hem fotoğraf hem de video çekimleriyle kaydettirebilirsiniz. Böylelikle yıllar sonra bu ânları hatırlamak isterseniz, kapsamlı bir albüme de sahip olabilirsiniz.

  • Adres: Çamlıca Mah. 138. Sok. No:1 Yenimahalle/Ankara


1 yorum

G&H

Gulay & Halit

Düğün Tarihi: 28.10.2018

300 kisiye kadar alabilen salonlari mevcut. Yemekleri cok lezzetli. Calisanlari cok guleryuzlu. Tum ihtiyaclarimizda sonuna kadar yardimci oldular. Guzel gunumuzun istedigimiz gibi gecmesi konusunda ellerinden gelen yardimi yaptilar. Yeni ciftlere muhakkak tavsiye ederim
Akman Tzob Otel

Akman Tzob Otel
En Özel Gününüzü Bizimle Paylaştığınız Için Teşekkür Eder , Mutluluklar Dileriz...


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Akman Tzob Otel firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!