Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara

Aina Düğün Sarayı

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Aina Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Aina Düğün Sarayı Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Aina Düğün Sarayı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Aina Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Aina Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Aina Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Aina Düğün Sarayı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Aina Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Aina Düğün Sarayı Hakkında

Aina Düğün Salonu olarak uzun yıllardır Ankara’nın Mamak ilçesinde faaliyet gösteriyoruz. Sadece Mamak ile sınırlı kalmıyor ve şehrin çok farklı lokasyonlarında ikamet eden çiftlere hitap ediyoruz. Bünyemizde bulunan üç düğün salonunda da aynı kalite ile konuklarımıza hizmet veriyoruz. Bunun için de disiplin ile çalışan ve işini aksatmadan yapan bir ekibe ihtiyacımız var. Nitekim buna sahibiz de, tamamen profesyonellerden oluşan kalabalık bir kadro ile misafirlerimize özenle ve üst düzey ilgi alâka ile hizmet veriyoruz.

Aina Plaza’nın 4. ve 5. katlarında bulunan düğün salonlarımızın kendilerine ait isimleri ve farklı özellikleri var. Bunları büyükten küçüğe olacak şekilde sıralayalım. Aina Düğün Salonu Gold Salon ile en büyük kapasiteye sahip. Burada 850 kişilik çok büyük organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyoruz. Renk konsepti olarak mavi beyaz ikilisinin uyumunu tercih ettiğimiz salonumuza tüm sevdiklerinizi davet edebilirsiniz.

En büyük ikinci salonumuzun adını ise Lila Salon koyduk fakat bu sizi yanıltmasın. Zira salonumuzun renk konsepti altın sarısı ile beyaz üzerine yoğunlaşıyor. Masa örtüsü ve sandalye bağlamalarımızda bu sarı detayı kullanıyoruz. Üstelik bu salonda büyüklük açısından hiç fena sayılmaz, 500 kişilik konuğu rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Üçüncü ve en küçük salonumuz ise Gümüş Salon. Burada görece daha butik organizasyonlar gerçekleştirebilirsiniz. 25 kişilik kapasitemiz ve pastel bir renk ile düzenlediğimiz salonumuz, plazanın 4. katında bulunuyor.

Aynı anda birden fazla organizasyonu da layığı ile yönetebiliyoruz. Örneğin Gold salonda bir düğün varken Gümüş salonda bir kına gecesi kutlaması ve hatta Lila salonda bir sünnet düğünü veya nişan töreni olabilir. Her birinin kendine özel çalışanları, müzisyen ve fotoğrafçıları var. Bu sebeple işleriniz asla aksamaz. Üstelik bunca davetliyi ve araçlarını da düşünecek olursak 500 araçlık ücretsiz otoparkımız çok büyük olmasına rağmen ancak yeterli olacaktır.

İster organizasyon firması ister bizim hazırlıklarımız ile hak ettiğiniz o güzel kına gecesini Aina Düğün Salonu Ankara’nın merkezinde size verebilir. İletişime geçmek için yandaki formu doldurun.

Ekiple Tanışın


 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Çağlayan Mah. Tıp Fakültesi Cad. 286/1 Sok. No:8 Kat : 4-5 Mamak / ANKARA

 • Haritadaki Konumu

  Aina Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.