Kına ve Bekarlığa Veda Aksesuar Bursa

Âlâ Kaftan Kiralama & Organizasyon

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına aksesuarlarını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına aksesuar firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Âlâ Kaftan Kiralama & Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Âlâ Kaftan Kiralama & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Âlâ Kaftan Kiralama & Organizasyon Hakkında


Kına gecelerinin her gelin adayı için ayrı bir yeri vardır. Türk örf ve adetleri arasında özel bir yeri olan kına gecelerinizi düzenlemek için faaliyet gösteren Ala Kaftan Kiralama & Organizasyon olarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.


Sevdiklerinizle birlikte unutulmaz kına gecesi organizasyonlarını için profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle hizmetinizdeyiz.


Kına gecesi mekanınızı belirlerdiniz. İster evinizde ister bir restoranda dilerseniz açık alanda… Seçimizi yaptıktan sonra mekan için en uygun aksesuarlarla en farklı süsleme seçenekleriyle yanınızda oluyoruz. Tamamen sizi yansıtan organizasyonlar düzenliyoruz.


Kına gecelerinizin nasıl bir konseptte olacağını planladığımız bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Fikir alışverişi yapıyoruz. İsteklerinizi ve taleplerinizi not alıyor, hiçbir noktayı atlamıyoruz. Uzman kadromuzla birlikte dilediğiniz aksesuar ve süslemeleri mekanınıza özenle uyguluyoruz.


Bursa’nın en özel kumaşlarını kullanarak kaftanlar ve bindallılar tasarlıyoruz. Süslemeleri ve renkleriyle sizi özel hissettirecek kaftanlarımıza bayılacaksınız.


Kına geceniz için aklınıza gelebilecek tüm detayları sağlayabiliyoruz. Böylece kına gecesi organizasyonlarınız için birçok firma yerine tek firmayla anlaşabiliyorsunuz. Biz omuzlarınızdan yükü alıyoruz. Böylece sevdiklerinizle beraber eğlenirken tüm detaylar sizin için hazır oluyor.


En önemli detaylardan biri ise tabii ki kına tahtınız. Kına gecesi konseptinize uygun olarak özel dekore ettiğimiz kına tahtınıza bayılacaksınız.


Bindallı ve kaftan, kına tepsisi, kına mumu, kına süslemesi, davul şov gibi birçok farklı hizmeti sizler için sağlıyoruz. Kına ekibimiz ise konseptiniz doğrultusunda tüm detayları ince eleyip sık dokuyarak hallediyor. En ufak bir aksaklığa bile mahal vermiyor, gecenizin tadının kaçmasına mâni oluyoruz.


Geleneksel ve modern tarzda tüm kına gecesi konseptlerini itina ile düzenliyoruz.


Siz de Ala Kaftan Bursa hakkında daha fazla bilgi almak ve bizimle iletişime geçmek için ücretsiz teklif al butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Nalbantoğlu Mah. Taşkapı Cad. Martı Pasajı No:25 Osmangazi

  • Haritadaki Konumu

    Âlâ Kaftan Kiralama & Organizasyon Yol Haritası

Âlâ Kaftan Kiralama & Organizasyon Yorumları (1)

Ebru & Mehmet

Düğün Tarihi: 22.10.2017

Kaftanımı Bursa'da denedim ve kiraladım Amasya'ya kargoladılar, harika bir şekilde elime ulaştı. Gören herkes bayıldı. Tacımı herkes deneyip taktı. Çok memnun kaldım, teşekkürler.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.