İpek Moda

E-posta Gönder

İpek Moda Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

İpek Moda Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

İpek Moda Hakkında

Kına gecenizde göz kamaştırıcı gözükmek için bir kaftana ihtiyacınız varsa, İpek Moda Evi Bursa’nın Osmangazi ilçesinde bu ihtiyacınızı karşılamak için hazır! Birbirinden farklı, her tarza ve her zevke hitap edebilen, renkli pek çok kaftan modelleri ile karşınızda oluyor, bu geceye en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlıyoruz. Hazır modellerimiz ile hayallerinizi süslüyor, size uzun süre unutamayacağınız hatıralar hediye ediyoruz.

Açıldığımız günden bugüne kadar gelin adaylarımıza kaliteli hizmet anlayışımızı her detayda hissettirdik. Kaliteyi ve şıklığı kumaşlarında hissediyor, işlemelerinde ise görüyorsunuz.

Bursa’da kaftan kiralama konusunda üstün bir hizmet vermek için kendimizi sürekli geliştiriyor, modayı yakından takip ediyoruz. Her sene yenilenen modanın ve son yıllarda sıkça tercih edilen en özel kaftan modellerini İpek Moda’da bulabiliyorsunuz.

Bünyemizde çalışan ekibimizin son derece samimi ve güler yüzlü olduklarını da belirtmek istiyoruz. Kaftan modellerini incelemek ve size uygun modeli seçmek için gerekli tüm süreçte yanınızda olan ekibimiz, talebiniz durumunda çeşitli önerilerde de bulunuyor. Bu süreci en iyi şekilde yöneterek buradan mutlu ve içiniz rahat bir şekilde uğurlanacaksınız.

Sahip olduğumuz tüm kaftanlar için hem kiralama hem de satın alma imkânınız bulunuyor. Tamamen ihtiyaç odaklı çalışıyor, gelin adaylarımızın memnuniyetlerini sağlamayı hedefliyoruz. Kına geceleri dışında söz ve nişan organizasyonlarına uygun modelleri de sunabiliyoruz. Bu kaftan hizmetimizi çok uygun fiyatlarla gerçekleştiriyor, düğün öncesi fazla masraftan kaçınmanızı sağlıyoruz. İpek Moda olarak beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Eğer daha fazla bilgi almak ve kaftanınızı İpek Moda farkıyla temin etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Mutluluğunuzda bizim de bir imzamız olsun istiyoruz!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Ulucami Cad. Eski İpek Han Üst Kat No 68

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    İpek Moda Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.