Flaş Kaftan Kiralama

E-posta Gönder

 • Yıldırım, Bursa. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Flaş Kaftan Kiralama Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Flaş Kaftan Kiralama Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Flaş Kaftan Kiralama Hakkında

Kına gecesi elbisesi olarak hem şık hem de gösterişli bir geleneksel motif arayışındaysanız Osmanlı geleneğini günümüze taşıyan Kaftan modellerimiz ile aslında tam da aradığınız markayız.


Kına gecenizde en güzel görünüme sahip olmak ve kendinize hayran bırakmak istiyorsunuz, biliyoruz. Eğer bindallı ve kaftan seçiminiz için bizi tercih edecekseniz geniş ürün yelpazemizle beraber zevkinize uygun elbisenizi Flaş Organizasyon Bursa’nın kaftan ürün kataloğunda bulacağınıza eminiz.


Bursa’da kına gecesi organizasyonu düzenlemek isteyen gelin adayları için birçok seçenek sunuyoruz. Beden ölçünüze ve istediğiniz renklere göre seçeneklerimiz mevcut. Hangisini tercih etmek isterseniz danışmanımıza söylemeniz yeterli.


Eğer aklınızda belirli bir model yoksa danışmanlarımız bindallı seçiminizde yönlendirmede bulunabilir. Gelin hanımın boy ve kilosuna uygun şekilde elbise seçimi yapmasına yardımcı olabiliriz. Kına konseptinizde kullanacağınız renklerde kaftan seçiminde oldukça önemli. Osmanlı konseptini tercih edecek gelin adayları daha gösterişli modellerimizi inceleyebilirler.


Konseptin dışında organizasyonun gerçekleşeceği mekân ve mevsim de oldukça önemli. Kış aylarında kaftan tercih edilirken yaz aylarında daha ince kumaşa sahip bindallı modeli tercih ediliyor.


Tabii ki gelin adayının istekleri her şeyden önemli!


Ekibimizle beraber hayalinizdeki kına gecesi elbisesini bulmanızı sağlıyoruz. Üstelik en uygun fiyatlarla elde ediyorsunuz. Ayrıca kiralama hizmeti sunduğumuz için bir gece giyeceğiniz giysi için çok büyük rakamlar ödemek zorunda kalmıyorsunuz.


Dilerseniz sadece kaftan kiralama hizmetimizden yararlanabilir, kaliteli kumaşlarla hazırladığımız özel kaftan ve bindallı seçeneklerimizden birine sahip olabilirsiniz. Eğer gecenizi bizimle organize etmemizi isterseniz kına geceleri için hazırladığımız özel paketlerimiz arasında bindallı veya kaftan temini sağlıyoruz.


Kısacası kına gecesi organizasyonlarınızda sadece kaftan hizmeti sağlamıyoruz. Organizasyonlarınızı düzenlerken gerekli olacak tüm detayları sizlere sağlıyor, kına gecesi organizasyonlarınızı da güzelleştiriyoruz.


Kına ekibinden başlayarak kına mumu, kına süslemeleri ve kına tepsisi olmak üzere birçok hizmeti Flaş Organizasyon Kaftan Kiralama ile sağlayabilirsiniz.


Bizimle iletişim kurmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Selimzade Mah. Kurtuluş Cad. No: 26

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Flaş Kaftan Kiralama Yol Haritası

Flaş Kaftan Kiralama Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

M&O

Merve & Okan

Düğün Tarihi: 04.08.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı


Kına gecem için gözüm kapalı Flaş Organizasyonu tercih ettim Emine hanım ve Eşi o kadar ilgililer ki .. İnanıyorum ki herşey hayalimde ki gibi olucak başarılar Flaş Organizasyon Ekibi ...


Flaş Kaftan Kiralama

Flaş Kaftan Kiralama

Kına ve Bekarlığa Veda Aksesuar

Çok teşekkür ederiz bu güzel yorumlarınız ve güveniniz için. Bizler Flaş organizasyon ailesi olarak görevimiz o gece gelinlerimizin hayal ettikleri güzel bir eğlenceli geceyi başarıya yapmaktır.MUTLULUKLAR DİLİYORUZ. BAŞARININ VE KALİTENİN ADRESİ Flaş Organizasyon

m&m

Melisa & Melisa

Düğün Tarihi: 30.10.2015


Ben flaş organizasyonunun 2015 gelinlerindenim ... Boşuna kına gecemi mükemmellik katan muhteşem ekip demiyorum tam da düğün sezonu gelmişken bence düşünmeden tercihiniz olsun. Görüşmeye gittiğinizde zaten farkı anlayacaksınız Kaftan seçiminizden provalarınıza kadar geçen tüm süreçte kendinizi... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.