Kına ve Bekarlığa Veda Aksesuar Bursa

Filiz Özel Bursa Kaftan

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına aksesuarlarını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına aksesuar firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Filiz Özel Bursa Kaftan Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Filiz Özel Bursa Kaftan Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Filiz Özel Bursa Kaftan Hakkında

İsteyene zümrüt yeşili, isteyene mor, isteyene fuşya, isteyene kına gecelerinin vazgeçilmez rengi bordo… Filiz Özel Tasarım Bursa adresinde sizin için muhteşem kına kıyafetleri hazırlıyor ve kına gecenizde herkesi büyülemenizi sağlıyoruz. Size, geleneksel kına kıyafeti kaftalarla muhteşem bir şıklık vadediyoruz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor ve sizi bir masal prensesi yapmak istiyoruz.

●Deneyim
Filiz Kaftan Organizasyon denildiğinde akla ilk gelen firma. İşletme olarak bunu, kaliteli hizmetlerimize ve işimize duyduğumuz saygıya borçluyuz. Sizi çok iyi dinliyor, ihtiyaçlarınızı anlıyor ve her fikrinizi önemsiyoruz. Bu süreci, yüzünüzdeki o gülümsemeyi görmeden kesinlikle bitirmiyoruz. Profesyonel ekibimiz ve etkileyici organizasyonlarımızla sizin kına gecenizde de başrol olmak istiyoruz. Bunun için çok heyecanlıyız.

●Hizmetler
Size kusursuz bir kına gecesinin olmazsa olmazı tüm detaylarla hizmet veriyoruz. Sadece kına kaftanlarınızın mimari değil, aynı zamanda kına mekanınızın süslemesiyle de birebir ilgileniyoruz. Kına yakılırken ihtiyacınız olan aksesuarları da unutmuyor ve size kına tepsisiyle de hizmet vermeye devam ediyoruz. Sizin için kına tahtı ve kına dekorları başta olmak üzere, daha birçok ekipman sunuyoruz.

Siz hiçbir detaylı uğraşmayın ve bu özel gecede sadece eğlencenin keyfini çıkarın. Kaftanlarda kullandığımız işlemeler sayesinde, ortaya çok daha kaliteli bir görüntü çıkmasını sağlıyoruz. Kaftanlarımızda farklı boylarda tarlatanlar kullanıyor ve sizi bu peri masalının başrolü yapmak istiyoruz. Verdiğimiz kaliteli hizmetleri her geçen gün daha da geliştiriyor ve müşteri memnuniyetini hep bir adım daha öteye taşımaya gayret ediyoruz.

●Ek Hizmetler
Şık ve etkileyici bir kaftanın olmazsa olmazı aksesuarları da unutmuyor ve bu konuda da son derece iddialı olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Gösterişli kıyafetimizi taşlarla bezeli taçlarla tamamlıyoruz. Aynı zamanda bu taçlarda kıyafetinizle uyumlu tüller kullanıyor ve ortaya son derece hoş bir görüntü çıkmasını sağlıyoruz. Tüm bu detaylar sayesinde de, kına gecenizi benzersiz kılmayı başarıyoruz.

Yeni hayatınıza adım atacağınız o büyülü günün bir öncesinde, kına gecenizde biz de sizinle olmak ve şıklığımızla ışıltınıza ışıltı katmak istiyoruz. Bursa Filiz Özel Tasarım ve zerafet denilince akla ilk gelen firma. İşte sizi de bu tecrübeyle mutlu edebiliriz. Siz de hemen sayfanın sağındaki iletişim formunu doldurun ve bizimle görüşmeye başlayın.

Ekiple Tanışın

  • Yusuf Çekil
    Bilgi İşlem Sorumlusu

İletişim

  • Adres:

    Çalı Mahallesi Bursa Cd. No:18, 16110 Nilüfer/Bursa, Türkiye

  • Haritadaki Konumu

    Filiz Özel Bursa Kaftan Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.