Elizzi Kaftan

E-posta Gönder

Elizzi Kaftan Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Elizzi Kaftan Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Kına tepsisi

Elizzi Kaftan Hakkında

Kına konseptinize ve mekânınıza karar verdiniz mi? Son ve şüphesiz ki en önemli detay, sizin kostümünüz! İşte tam da bu yüzden Elizzi Kaftan ailesi olarak Osmangazi’de faaliyet gösteriyoruz. Hayallerinizdeki gibi bir görüntü için benzersiz modellerle karşınıza çıkıyoruz.

Tarzınızı yansıtacak bir model seçmek bizim için çok önemli! Bu yüzden sizi ilk görüşmenin ardından yüz yüze de tanışmak için modaevimize davet ediyoruz. Mekân ve konsept seçiminize göre bir model seçmenize öncülük yapıyoruz. Üstelik boy ve kilonuza da tam olacak, güzelliğinizi ortaya çıkaracak modelleri belirlemek için çalışıyoruz. Terzilerimiz ve modacılarımız tarafından her yıl yenilenen kına konseptleri ve modasına uygun olarak tasarlanan kreasyonlarımızı birlikte inceliyoruz. Siz “Tam aradığım kaftan!”, diyene kadar arayışımız devam ediyor. Her zaman en güzel sonuca ulaştığımızı da şimdiden söyleyebiliriz.

Kaftan modellerimiz, saten ve kadifeden narin yapılarıyla dikkatinizi çekecek. İşlemeleri ve geleneksel duruşlarıyla da asaletinizi ortaya çıkaracak… Bu arada, Bursa kaftan kiralama hizmetlerimizden yararlanırken bilmelisiniz ki; işleme, model ve kumaş seçimiyle kaftanlar farklı anlamlar taşıyor. Dolayısıyla karar verirken renk ve işleme tercihine dikkat vermemiz gerekiyor. Mesela; kırmızı ve otantik işlemeleriyle gösterişli bir kaftan tercih ederseniz, bu Osmanlı konseptini işaret ediyor. Bizim modellerimiz arasında ise; Osmanlı, mor, turkuaz, kırmızı, yeşil, Hürrem kaftanları yer alıyor. Tabii ki çok daha fazlası, 2 ve 3 renkli modellerimiz de bulunuyor.

Elizzi Kaftan’da güzelliğinizi tamamlayan ise aksesuarlarınız. Kaftan tacı, taşlı gerdanlık, kına örtüsü ve eldivenlerle harika görünüyorsunuz. Salonda bütünlüğü sağlayan; kına tepsisi, renk renk tefler ve nedime bindallıları ile damat beyin omuz örtüsü oluyor.

Siz de Bursa kaftan fiyatlarımızı merak ediyorsanız, Elizzi Kaftan iletişim bilgileri bu sayfanın üst kısmında yer alıyor. Acele edin, kına gecenizde şıklığınızla göz kamaştıracaksınız!

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Kavaklı Mah. 2.Osmangazi Cad. Ayçetin Apt. No:7 D: 3 Osmangazi / Bursa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Elizzi Kaftan Yol Haritası

Elizzi Kaftan Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Gizem & Murat

Düğün Tarihi: 27.04.2019


kına gecem hiç bitmesin ve kaftanım hep benimle kalsın istedim. kaftanım o kadar harikaydı ki kendimi sultanlar gibi hissettim. kaftanlarınız,nedime kıyafetleriniz her biri ayrı ayrı çok güzeller ve tabiki sizlerin ilgisi, desteği,cana yakınlığınız, her bir detayla tek tek ilgilenmeniz ve biz... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.