Kına ve Bekarlığa Veda Aksesuar Bursa

Bursa Kaftan Sarayı

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına aksesuarlarını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına aksesuar firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Bursa Kaftan Sarayı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Bursa Kaftan Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Bursa Kaftan Sarayı Hakkında

Bursa’da uzun yıllardır kına geceleri için kaftan hizmeti sunan bir firmayız. Kaftan Sarayı ismiyle başladığımız bu maceraya 10 yılı aşkın bir tecrübe ekleyerek her geçen gün kendimizi daha çok geliştiriyoruz. Kendi özel dikim ekibimizle birbirinden güzel modeller tasarlayarak her zevke uygun bir içerik oluşturuyoruz. Kaftan Sarayı’nın gelin adaylarıyla ilk buluşması ise 2014 yılında Kadriye Doyan önderliğinde kurulunca oluyor. Aradan geçen onca zamanda yenilikçi duruşumuz ve kaliteli hizmetimizle başarılarımıza başarı katmaya devam ediyoruz.

Kaftanlarımızda kullandığımız aksesuar ve taşların tümünün el işçiliği olup Hindistan’dan özel olarak getirilen ürünler olduğunu belirtmek isteriz. Her kaftanımızın üzerinde farklı bir taş işleme bulunuyor. Modellerimizin hepsinde farklı bir tarz belirleyerek seri bir üretimden ziyade özel çalışmalar ortaya koyuyoruz. Bu nedenle her kaftanımızdan mağazamızda sadece 1 tane bulunuyor. Hindistan’dan getirilen taşların dışında Hint ipeği ve özel kadife kumaşlarla dikilen kaftanlarımızda dolgun ve büyüleyici bir görünüme sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Kaftanları Osmanlı sultanlarının giyim kuşamlarıyla kültürümüze yerleşmiş ürünler oldukları için aslında geleneksel bir yapıları bulunuyor. Günümüzde ise kaftanları günlük hayatta giymek pek mümkün olmayacağı için kına gecelerinde gelinlerin kullandığı bir kıyafet olarak hayatımızda varlığını sürdürüyor. İhtişamlı taçlar, kemeler, el emeği işlemeler, kabartma kollar ve kabarık eteklerle büyüleyici bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Sadece size değil kına gecenizde yakınınız olan kişilerde sizinle birlikte bindallı ya da abiyeler giyerek eşlik edebilir, görsel anlamda hoş bir görüntüyle misafirlerinizin karşısına çıkabilirsiniz.

Siz de Kaftan Sarayı Bursa hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz yapmanız gerek tek şeyin bize ulaşmak olduğunu bilmelisiniz. Peki bize nasıl ulaşacaksınız? Sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna bastığınızda bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Dikkaldırım Mahallesi Balıklı Pınar Caddesi 8/a Osmangazi / Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.