Kına ve Bekarlığa Veda Aksesuar Antalya

Kezban Nikah Şekeri Ve Kına Organizasyonu

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına aksesuarlarını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına aksesuar firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kezban Nikah Şekeri Ve Kına Organizasyonu Hakkında

Bizim maceramız, güzel gelinlerimizi mutlu etmenin heyecanıyla 2012 yılında başladı. Kezban Nikah Şekeri ve Kına Organizasyon firmasını kurarken her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve organizasyonlarınızı şık dokunuşlarla taçlandırmayı hedefledik. Bu yüzden alanında uzman ekibimizle bir araya geldik ve her zaman büyük bir özveri ile çiftlerimizin hayallerini gerçekleştirdik. Hatta daima heyecanınıza ortak olarak, mutluluğunuza olumlu etki etmek için çalışıyoruz. Küçük dokunuşlarla büyük etkiler bıraktığımız hizmet kalitemizle Antalya’da en güzel kına geceleri için pek çok alternatifle karşınıza çıkıyoruz.

Hayalini kurduğunuz gece hakkında görüşmek için heyecanla sizi bekliyoruz. Neler istediğinizi öğrenerek kendinizi özel hissedeceğiniz kına köşesini dekore edebileceğimizi biliyoruz. Antalya kına tahtı kiralama hizmetlerimizle yalnızca size özel olan en şık taht ve kına köşelerini stilize ediyoruz. Yuvarlak taklar, çiçeklerle bezenmiş kına masaları ve renk renk tahtlarımızdan istediğinizi tercih edebilirsiniz. Karar verirken her şey birbirine uyumlu olsun isterseniz, konseptinize uygun bir renk belirlemeniz tavsiyemizdir. Çünkü bu sayede kına geceniz için ihtiyacınız olan her şeyi benzersiz bir uyumla tasarlayabiliyor ve size sunabiliyoruz.

Şekilleri birbirinden farklı taklar, özel seçilmiş karşılama ve kına masası modelleri aynı zamanda nişan törenlerinde de kullanılıyor. Görkemli ve gösterişli tahtlar ise konseptinize göre süslendiğinde renkli tül cibinlikle tam bir kına merasimi alanı oluyor. Her tarz ve zevke hitap eden kaftan modellerimizi de mutlaka görmelisiniz. Kezban Nikah Şekeri ve Kına Organizasyon ayrıcalıklarıyla; tüm özel kına ritüelleri için ihtiyacınız olan her şeyi tek bir çatı altında topladık. Hediyeler, ikram olarak şık bir şekilde paketlenmiş şekerler, kuru kına paketleri, mum ve aksesuar gibi hatıralarınızı da hazırlıyoruz. Davetiniz için önemli bulduğunuz her şeyi ayrıca dizayn edebildiğimizi de söylemeden geçmeyelim. Size özel olacak şekilde tasarlanmış masalsı davetlerinizi taçlandırmak için tasarımlarımızı görmenizi isteriz…

Antalya kına organizasyon şirketleri arasına girmemize sebep olan geniş hizmet yelpazemizle yorulmadan mutluluğa ulaşabilirsiniz. Acele edin, Kezban Nikah Şekeri ve Kına Organizasyonu iletişim bilgileri sayfanın hemen üst kısmında yer alıyor!

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres:

    Y. Hisar, Antalya Cd., No:48/19 Manavgat/Antalya

  • Haritadaki Konumu

    Kezban Nikah Şekeri Ve Kına Organizasyonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.