Gelin Saçı ve Makyajı Tekirdağ

Cem Ardıç

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Cem Ardıç Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Cem Ardıç Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Cem Ardıç Sıkça Sorulan Sorular

Cem Ardıç gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Cem Ardıç gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.

Cem Ardıç Hakkında

Cem Ardıç, 1994 yılında Tekirdağ'da kapılarını açan bir güzellik markası olarak gelinlerini bekliyor. Kalite ve modada öncü olmayı amaçlayan, müşteri memnuniyetini ilk hedef olarak belirleyen firma, gelinlere sunduğu Tekirdağ profesyonel makyaj ve saç hizmetleriyle adından söz ettiriyor. Saç tasarımındaki uzmanlığıyla bilinen marka, her geçen gün kendini yenileyen anlayışıyla sektörde fark yaratıyor.

Deneyim

En küçük ayrıntılara dahi özen gösteren Ardıç, sektörde 30 yıla yaklaşan deneyimiyle gelinleri karşılıyor. Firma, bu süreçte edindiği tecrübeler ile güzellik sektöründe kendine sağlam bir yer edinmeyi başarıyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, iyi hizmet anlayışını her zaman sürdüren marka, gelin saçı ve makyajı alanında büyük bir birikime sahip.

Hizmetler

Cem Ardıç Tekirdağ, hijyen konusundaki hassasiyeti ile biliniyor. Tüm servislerinde tek kullanımlık ürünleri tercih eden firma profesyonel yaklaşımı ile gelinlerin kalbini kazanıyor. Tek kullanımlık pedikür setlerinden başlayarak, boya setleri, ağda eldivenleri, kesim setleri ve benzer birçok ürün, müşteri konforunu ve hijyenini en üst düzeye çıkarmak adına kullanılıyor. Böylece gelinler, en mutlu günleri için içleri rahat bir şekilde hazırlanıyor.

Firmanın gelinlere sağladığı hizmetler bununla da sınırlı kalmıyor. Cem Ardıç, gelinlere isterlerse düğün mekanında isterlerse de evlerinde saç ve makyaj hizmeti sunabiliyor. Cem Ardıç kalitesinden Tekirdağ dışında da faydalanmak isteyen gelinler için şehir dışında da hizmet veriliyor. Bunlara ek olarak ücretsiz prova imkanıyla, müşterilere saç ve makyajlarının düğün günü nasıl duracağını görme fırsatı sunuluyor.

Saç / Makyaj Tarzı

Ardıç, gelin saçı ve makyajında yarattığı özel tarzıyla dikkat çekiyor. Marka, her gelin için kişisel bir dokunuşla, zarafeti ve güzelliği buluşturan saç tasarımları ve profesyonel makyaj uygulamaları ile öne çıkıyor. Cem Ardıç modern trendleri takip ederken, müşterilerinin kişisel tarzlarını ön planda tutuyor ve her bir gelin için özgün bir saç ve makyaj uygulaması ortaya koyuyor.

Müşterilerinin mutluluğunu ilk sıraya koyan firma, personellerini en iyi şekilde yetiştirmeye özen gösteriyor. Cem Ardıç, yurt içi ve yurt dışında ekibine aldırdığı eğitimlerle sürekli gelişmeye odaklanıyor. Zarafetin ve güzelliğin buluşma noktası olan bir firmayla çalışmak için iletişime geçebilir ve Tekirdağ Cem Ardıç Kuaför fiyat listesi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formundan yararlanabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Hüseyin Pehlivan Cad. No:29 Merkez

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.