Muciber Ceylan Gelinlik

Muciber Ceylan Gelinlik


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
RANDEVU AL

Randevu talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Muciber Ceylan Gelinlik sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
  • Teslim Süresi 6 hafta

Özellik

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Sağladığınız aksesuar var mı? Ayakkabı, Bolero, Duvak, Eldiven, Gecelik / sabahlık, Gelin buketi, Gelin kesesi, İç çamaşır, Kuşak, Şapka, Şemsiye, Yelpaze

Hakkında

UZAKTAN DİKİM
Değerli müşterimiz;

Mağazamız Samsundadır ancak modaevimiz sadece Samsuna değil ,tüm türkiye ye ve dünyanın birçok ülkesine dikim yapmaktadır.Samsunda yaşayan veya gelme imkanı olan müşterilerimize en fazla üç prova ile gelinlik teslimini gerçekleştiriyoruz.

uzakta bulunan ve gelme imkanı olmayan müşterilerimiz için UZAKTAN DİKİM servisimiz bulunmaktadır.uzaktan dikim konusunda sayın müşterilerimizin tereddütlerini gidermek için,gelinlik, nışanlık konusunda her türlü garantiyi veriyor ve ürünü geri alma sözü veriyoruz.bu konuda referansınızın bizim için öneminin farkında olduğumuzu bilmenizi isteriz.

GELİNLİK ve NIŞANLIK dikimi nasıl gerçekleşiyor.

öncelikle gelinlik veya nışanlık modelinizi sitemizde sizin için tasarladığımız özgün modeller arasından veya herhangi bir yerden seçiyorsunuz.modeli telefon veya e-posta yoluyla bize bildiriyorsunuz.

modelinizin dikimi konusunda veya danteli kumaşı boncuğu hakkında bilgilerisize veriyoruz.modelin nasıl olacağına kesin karar verdikten sonra,iltişim bölümünden ölçü alma yardımıyla ölçünüzü alıyor bununla birlikte bulunduğunuz bölgedeki herhangi bir terziden ölçülerinizi aldırıp bizi arıyorsunuz.ve moda tasarımcımız bulunduğunuz yerdeki ölçü alan kişiyle ölçüleri büyük bir dikkatle tekrar teyid ediyor. Gelinlik veya nışanlık fiyatının küçük bir bölümünü sipariş sırasında kapora olarak ödüyorsunuz.

istediğiniz modelin birebir aynısını sizin için hazırlıyoruz.biz size önce gelinliğinizin resimlerini çekip gönderiyoruz.İSTEDİĞİM GİBİ OLMUŞ dediğiniz zaman siz geri kalan ödemenizi havale ediyorsunuz modeli size kargo ediyoruz.

Gelinliğiniz veya nışanlığınız kapınıza geldiğinde kargo ücreti ödemeden teslim alıyorsunuz.

Ürün İadesi:

gelinliğinizi veya nışanlığınızı teslim aldıktan sonra kontrol ediyorsunuz ve üzerinize giyip deniyorsunuz.anlaştığınızdan farklı bir ürün gelmişse,kumaşı, danteli ,deseni modeli vs.veya bedeninize uymaması gibi bir durumda ürünü tekrar bize kargo ettiğiniz zaman paranızı hesabınıza geri aktarıyoruz.

Hayatınızın en özel gününde en muhteşem gelinliği giymek sizinde hakkınız...

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Muciber Ceylan Adres Ulugazi Mahallesi İstiklal(Çiftlik)Caddesi No: 40 Milli Piyango İdaresi Üstü İlkadım
İlkadım,
Evleneceklere Destek Hareketi
Muciber Ceylan Gelinlik ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Muciber Ceylan Gelinlik hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap