Muciber Ceylan Gelinlik

E-posta Gönder

Muciber Ceylan Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL-3.000 TL

Muciber Ceylan Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  6 hafta

Muciber Ceylan Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Muciber Ceylan Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Ayakkabı, Bolero, Duvak, Eldiven, Gecelik / sabahlık, Gelin buketi, Gelin kesesi, İç çamaşır, Kuşak, Şapka, Şemsiye, Yelpaze


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  klasik

Muciber Ceylan Gelinlik Hakkında

UZAKTAN DİKİM
Değerli müşterimiz;

Mağazamız Samsundadır ancak modaevimiz sadece Samsuna değil ,tüm türkiye ye ve dünyanın birçok ülkesine dikim yapmaktadır.Samsunda yaşayan veya gelme imkanı olan müşterilerimize en fazla üç prova ile gelinlik teslimini gerçekleştiriyoruz.

uzakta bulunan ve gelme imkanı olmayan müşterilerimiz için UZAKTAN DİKİM servisimiz bulunmaktadır.uzaktan dikim konusunda sayın müşterilerimizin tereddütlerini gidermek için,gelinlik, nışanlık konusunda her türlü garantiyi veriyor ve ürünü geri alma sözü veriyoruz.bu konuda referansınızın bizim için öneminin farkında olduğumuzu bilmenizi isteriz.

GELİNLİK ve NIŞANLIK dikimi nasıl gerçekleşiyor.

öncelikle gelinlik veya nışanlık modelinizi sitemizde sizin için tasarladığımız özgün modeller arasından veya herhangi bir yerden seçiyorsunuz.modeli telefon veya e-posta yoluyla bize bildiriyorsunuz.

modelinizin dikimi konusunda veya danteli kumaşı boncuğu hakkında bilgilerisize veriyoruz.modelin nasıl olacağına kesin karar verdikten sonra,iltişim bölümünden ölçü alma yardımıyla ölçünüzü alıyor bununla birlikte bulunduğunuz bölgedeki herhangi bir terziden ölçülerinizi aldırıp bizi arıyorsunuz.ve moda tasarımcımız bulunduğunuz yerdeki ölçü alan kişiyle ölçüleri büyük bir dikkatle tekrar teyid ediyor. Gelinlik veya nışanlık fiyatının küçük bir bölümünü sipariş sırasında kapora olarak ödüyorsunuz.

istediğiniz modelin birebir aynısını sizin için hazırlıyoruz.biz size önce gelinliğinizin resimlerini çekip gönderiyoruz.İSTEDİĞİM GİBİ OLMUŞ dediğiniz zaman siz geri kalan ödemenizi havale ediyorsunuz modeli size kargo ediyoruz.

Gelinliğiniz veya nışanlığınız kapınıza geldiğinde kargo ücreti ödemeden teslim alıyorsunuz.

Ürün İadesi:

gelinliğinizi veya nışanlığınızı teslim aldıktan sonra kontrol ediyorsunuz ve üzerinize giyip deniyorsunuz.anlaştığınızdan farklı bir ürün gelmişse,kumaşı, danteli ,deseni modeli vs.veya bedeninize uymaması gibi bir durumda ürünü tekrar bize kargo ettiğiniz zaman paranızı hesabınıza geri aktarıyoruz.

Hayatınızın en özel gününde en muhteşem gelinliği giymek sizinde hakkınız...

İletişim Bilgileri

 • Adres

  Ulugazi Mahallesi İstiklal(Çiftlik)Caddesi No: 40 Milli Piyango İdaresi Üstü İlkadım

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.