Gelinlik Samsun

Aysira Gelinlik

  • Min. Fiyat
    10.000-20.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Aysira Gelinlik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000-20.000 TL

Aysira Gelinlik Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
3 hafta

Aysira Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

Aysira Gelinlik gelinlik fiyatları ne kadar?

Aysira Gelinlik gelinlik fiyatları 10.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.

Aysira Gelinlik gelinlik teslim süresi ne kadar?

Aysira Gelinlik gelinlik teslim süresi 3 hafta'dır.

Aysira Gelinlik kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Aysira Gelinlik 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Aysira Gelinlik aksesuar sağlıyor mu?

Aysira Gelinlik , duvak, şapka, bolero, gelin kesesi, kuşak, eldiven aksesuarlarını sağlamaktadır.

Aysira Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Aysira Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Aysira Gelinlik pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Aysira Gelinlik pazar günü hizmet veriyor.

Aysira Gelinlik Hakkında

Göz alıcı tasarımlarımızı yüksek kalite ve ulaşılabilir fiyatlarımızla Aysira markası çatısı altında sizinle buluşturuyoruz. Gelinlik sektöründe lider bir modaevi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Avrupa ile Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında uzun süredir başarıyla yer alıyoruz.

Aysira Gelinlik Samsun’da sizi önce güzel bir şekilde ağırlıyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyor, beklentilerinizi karşılayacak modellerimizi önünüze seriyoruz. Biliyorsunuz ki Aysira markamız dünya gelinlik devleri arasındaki farkını, yaratmış olduğu trend modellerle ortaya koydu. Gelinlik modasına yön veren firmalardan biri olmayı başardı. Olağan üstü koleksiyonları ve rekabetçi yaklaşımı ile kendini günden güne geliştirdi. Bu nedenle size en iyisini sunacağımıza şüpheniz olmasın.

Yüksek kaliteli ürünler üretiyoruz. Hepsi de oldukça çeşitli. Ulaşılabilir bir fiyatla onları satıyoruz. Doğru zamanda, doğru fiyatla ve doğru pazara modellerimizi yönlendiriyoruz. Fabrikasyon üretim uygulayarak başarılı olan ve büyüyen bir markayız. Modellerimizi kısa sürede temin ediyoruz. Bu da oldukça büyük bir avantaj. Stoklu şekilde çalışıyoruz.

Kurumsal bir yapıya sahibiz. Ürün çeşitliliğimiz çok fazla. Aynı zamanda Pierre Cardin markasının üretim lisansını da alarak uluslararası kimliğimizi de güçlendirmiş bulunuyoruz. Aysira koleksiyonlarımızın yanı sıra Pierre Cardin koleksiyonunu çalışmalarımıza ekleyerek daha geniş bir ürün seçeneği sunuyoruz.

Sadece gelinlik tasarımları yapmakla kalmıyoruz. Aynı zamanda abiye modelleri de üretiyoruz. Renkli ürün grubunda bulunan birbirinden muhteşem tasarımlarımızla tüm özel günlerinizde bizden hizmet alabilirsiniz. Sofistike, romantik ve tüm şık detaylara sahibiz. Sürekli yenilenen ve kabul gören fast fashion koleksiyonlarına bünyemizde bol bol yer veriyoruz.

Dünyadaki büyük gelinlik fuarlarına aktif olarak katılıyoruz. Lübnan, Azerbaycan, İran, Bulgaristan, Almanya, İtalya, Suriye, Rusya ve Belarus gibi birçok ülkede satış noktalarına sahibiz. Uluslararası pazar ağımızı gün geçtikçe genişletiyoruz. 5000 metrekare kapalı üretim alanımız, toptan ve perakende satış mağazalarımız ile yeni istihdam alanları yaratıyor, yatırımlarımıza devam ediyoruz.

Siz de bize ulaşmak için sayfada bulunan Aysira Gelinlik Samsun iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Ulugazi Mah. İstiklal Cd. No:36 D:5 , Ulugazi Mah. Hakkıbey Sok .No:1

  • Haritadaki Konumu

    Aysira Gelinlik  Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.