Aysira Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

İlkadım, Samsun

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin kesesi, Kuşak, Şapka

Önerilen Firmalar

Şu'best Moda Evi
27

İlkadım

Şu'best Moda Evi

Hakkında

Göz alıcı tasarımlarımızı yüksek kalite ve ulaşılabilir fiyatlarımızla Aysira markası çatısı altında sizinle buluşturuyoruz. Gelinlik sektöründe lider bir modaevi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Avrupa ile Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında uzun süredir başarıyla yer alıyoruz.

Aysira Gelinlik Samsun’da sizi önce güzel bir şekilde ağırlıyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyor, beklentilerinizi karşılayacak modellerimizi önünüze seriyoruz. Biliyorsunuz ki Aysira markamız dünya gelinlik devleri arasındaki farkını, yaratmış olduğu trend modellerle ortaya koydu. Gelinlik modasına yön veren firmalardan biri olmayı başardı. Olağan üstü koleksiyonları ve rekabetçi yaklaşımı ile kendini günden güne geliştirdi. Bu nedenle size en iyisini sunacağımıza şüpheniz olmasın.

Yüksek kaliteli ürünler üretiyoruz. Hepsi de oldukça çeşitli. Ulaşılabilir bir fiyatla onları satıyoruz. Doğru zamanda, doğru fiyatla ve doğru pazara modellerimizi yönlendiriyoruz. Fabrikasyon üretim uygulayarak başarılı olan ve büyüyen bir markayız. Modellerimizi kısa sürede temin ediyoruz. Bu da oldukça büyük bir avantaj. Stoklu şekilde çalışıyoruz.

Kurumsal bir yapıya sahibiz. Ürün çeşitliliğimiz çok fazla. Aynı zamanda Pierre Cardin markasının üretim lisansını da alarak uluslararası kimliğimizi de güçlendirmiş bulunuyoruz. Aysira koleksiyonlarımızın yanı sıra Pierre Cardin koleksiyonunu çalışmalarımıza ekleyerek daha geniş bir ürün seçeneği sunuyoruz.

Sadece gelinlik tasarımları yapmakla kalmıyoruz. Aynı zamanda abiye modelleri de üretiyoruz. Renkli ürün grubunda bulunan birbirinden muhteşem tasarımlarımızla tüm özel günlerinizde bizden hizmet alabilirsiniz. Sofistike, romantik ve tüm şık detaylara sahibiz. Sürekli yenilenen ve kabul gören fast fashion koleksiyonlarına bünyemizde bol bol yer veriyoruz.

Dünyadaki büyük gelinlik fuarlarına aktif olarak katılıyoruz. Lübnan, Azerbaycan, İran, Bulgaristan, Almanya, İtalya, Suriye, Rusya ve Belarus gibi birçok ülkede satış noktalarına sahibiz. Uluslararası pazar ağımızı gün geçtikçe genişletiyoruz. 5000 metrekare kapalı üretim alanımız, toptan ve perakende satış mağazalarımız ile yeni istihdam alanları yaratıyor, yatırımlarımıza devam ediyoruz.

Siz de bize ulaşmak için sayfada bulunan Aysira Gelinlik Samsun iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kisi

  • Adres: Ulugazi Mah. İstiklal Cd. No:36 D:5 , Ulugazi Mah. Hakkıbey Sok .No:1

Aysira Gelinlik  Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!