Azra Moda Evi

Mesaj Gönder

0212 963 07 61

E-posta Gönder

Azra Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  15.000-25.000 TL

Azra Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  2 hafta

Azra Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Azra Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Taç/Toka


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  Prenses,helen,A kesim,balık model,profosyenel türban makyaj ,özel dikim

Azra Moda Evi Hakkında

Azra Gelinlik & Moda Evi, 2 yıldır Kağıthane’de hizmet veriyor. Sektörde deneyimli isimlerin bir araya gelerek kurduğu firmamız, dinamik ve enerji dolu bir çalışma ortamına sahip. Sürekli kendimizi yeniliyor ve genç çiftlerimizin temposuna rahatlıkla ayak uyduruyoruz. Güncel modellere ve en yeni gelin modalarına hakimiz. Özel tasarım, hazır model ve kiralama hizmetlerimizle her misafirimizin beklentisini karşılayabiliyoruz.

Deneyim

Azra Moda Evi ekibi, gelinlik tasarımı ve dikimi konusunda 8 yıllık deneyime sahip isimlerden oluşuyor. Modayı takip ederek daima kendini geliştirmeye odaklanan kadromuz, en yeni modelleri en hızlı şekilde kreasyonumuza katıyor. Her gelinimizin kendine özgü bir güzelliği var ve bizim uzmanlık alanımız, gelinliklerimizin bu güzelliği ön plana çıkarmasını sağlamak. Emeğimizin karşılığını mutluluğunuza şahit olarak alıyoruz.

Hizmetler

Gelinlik İstanbul Avrupa Yakası mağazalarını araştırıyorsanız Azra Moda Evi’nin cazip hizmetlerinden bahsederek seçiminizi kolaylaştıralım. Moda evimiz, hem özel dikim hem de hazır model üzerinde tadilat imkanı sunan Kağıthane gelinlikçileri arasında yer alıyor. Sürecin tüm aşamalarında ekibimizi sizin istekleriniz yönlendiriyor. Gelinliklerimizi ortalama 2 ya da 3 prova sonunda tamamlıyoruz. Dilerseniz prova sürecini daha uzun bir zamana da yayabiliyoruz. Prova sürelerimizde esneklik sağlıyor ve tamamen sizin tercihlerinize uygun çalışıyoruz. Sizi memnun etmek bizim için her şeyden önce geliyor.

Tasarım / Tarz

Azra Moda Evi’nde sevilen klasik modellerden son zamanların en popüler modellerine her türlü gelinliği bulmanız mümkün. Prenses, Helen, balık etek ve A kesim gibi sevilen gelinlik türlerine kreasyonumuzda yer veriyoruz. Gelinlerimizin zarafetini ön plana çıkaracak tasarımlar yapmak bizim işimiz. Gelinliğinizde görmek istediğiniz kumaş, tül ve dantel modellerini bizimle paylaştığınızda sizin için en uygun modelimizi gösteriyor ya da hayallerinizdeki modeli sıfırdan yaratıyoruz.

Ek Hizmetler

Azra Moda Evi gelinleri, dış görünüşlerine dair ihtiyaç duydukları her şeyi mağazamızda temin edebilir. Aksesuar kiralama hizmeti sunuyor, ayrıca tüm gelinliklerimizin yanında hayal tülden duvak veriyoruz. Dilerseniz duvağınızı özel tasarım çalışarak da hazırlayabiliriz. Profesyonel türban tasarım ve makyaj hizmeti de size sağladığımız ayrıcalıklar arasında. Nişanlık, kınalık ve kaftan modellerimizi her türlü özel gününüz için tercih edebilirsiniz.

Mutlu gelinler Azra Moda Evi’nden çıkar! Dünyada biriciksiniz ve gelinliğinizin bunu yansıtmasını sağlamak bizim en büyük gururumuz. Mutlu gülümsemenizi görmek için çalışıyoruz. Erken rezervasyonlarda ve ödemelerde kolaylıklar sağlayarak bütçenizi de destekliyoruz. Önden kaparo ve ardından ödeme alarak çalışıyoruz. Aşağıdaki iletişim kanallarımızı ya da yandaki formumuzu kullanarak Kağıthane gelinlik fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Telefon: 0212 963 07 61
 • Adres:

  sultan selim mahallesi sultan selim caddesi sakarya sokak no:1 daire:2

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Azra Moda Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.