Golden Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Gebze, Kocaeli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Sultan Gelinlik
29

Gebze

Sultan Gelinlik

1 hafta
Özel Dikim
Miry May Bridal
50 1 11

İzmit

Miry May Bridal

1 haftadan az
Kiralama
Alev Şenol Dikim Evi
20 15

Başiskele

Alev Şenol Dikim Evi

2 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Çok uzun yıllardır güzellik sektöründe bulunuyor ve kadınlar için özel ve benzersiz bir hizmet sunuyoruz. Kocaeli’nin en kıymetli ilçelerinden biri olan Gebze’de faaliyet gösteren markamız Fatma Korkmaz Saç Tasarım ve Güzellik Merkezi adı ile faaliyet göstermeye devam ediyor. Yıllardır özel gün ve geceleri için hazırladığımız hanımefendilerle o kadar değerli vakitler geçirdik ki tüm istek ve beklentilerini derinlemesine öğrenecek vaktimiz oldu. Bu deneyimlerimiz ve öğrendiklerimizden yola çıkarak yine kadınlara hizmet eden bir alanda daha faaliyet gösterme kararı aldık ve bir alt markamız olan Golden Gelinlik’i kurduk. Artık düğün töreni, nişan merasimi ve kına gecesi gibi organizasyonlar için müşterilerimizi a’dan z’ye kadar tüm detaylarıyla ilgilenerek tek elden biz hazırlıyoruz.

Düğün tarihiniz yaklaşıyorsa ve gelinlik arayışına girdiğiniz bir süreçteyseniz size tavsiyemiz bu süreci ağırdan alarak zaman kaybetmemeniz. Eğer dilerseniz bizi tercih ederek kendinizi emin ellere emanet edebilirsiniz. Çok geniş yelpazede sunduğumuz gelinlik hizmetimizde her zevke ve beğeniye hitap edebiliyoruz. Bu sayede kapımızdan adımını atan hemen her gelini hayallerindeki gelinliğe kavuşturabiliyoruz.

Gelinlik modasını yakından takip ederek ekibimizi en iyilerinden seçerek alanında uzman profesyonellerle oluşturduğumuz için işimizi şansa bırakmıyoruz. Hazır modellerimizi dünya çapında ilgi gören ve beğenilen kesimler ve modeller arasında tercih ediyoruz. Aynı zamanda sadece kendine özel bir gelinlikle dünyaevine girmek isteyen gelinlerimize de yardımcı oluyoruz. Vücut tipinize ve ölçülerine, istediğiniz kesime ve tarzınızı da yansıtarak tasarlayabileceğimiz gelinliğinizi ince bir işçilik ile dikebiliriz. Bunu yaparken seçtiğiniz renkte en kaliteli kumaş ve dantelleri kullanacağımızdan emin olabilirsiniz.

Hepsi ve daha fazlası için Gebze gelinlikçileri arasında Golden Gelinlik’i tercih edebilirsiniz. Randevu almak için yanda bulunan formu doldurmanız yeterli.

İletişim

Fatma Hanım

  • Adres: Yeni Çarşı Hacı halil mah.Ismet paşa cad.Huseyin demir işmerkezi Gebze/KocaeliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!