Golden Gelinlik

E-posta Gönder

Golden Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL-3.000 TL

Golden Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Golden Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Hazır Model

Golden Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Golden Gelinlik Hakkında

Çok uzun yıllardır güzellik sektöründe bulunuyor ve kadınlar için özel ve benzersiz bir hizmet sunuyoruz. Kocaeli’nin en kıymetli ilçelerinden biri olan Gebze’de faaliyet gösteren markamız Fatma Korkmaz Saç Tasarım ve Güzellik Merkezi adı ile faaliyet göstermeye devam ediyor. Yıllardır özel gün ve geceleri için hazırladığımız hanımefendilerle o kadar değerli vakitler geçirdik ki tüm istek ve beklentilerini derinlemesine öğrenecek vaktimiz oldu. Bu deneyimlerimiz ve öğrendiklerimizden yola çıkarak yine kadınlara hizmet eden bir alanda daha faaliyet gösterme kararı aldık ve bir alt markamız olan Golden Gelinlik’i kurduk. Artık düğün töreni, nişan merasimi ve kına gecesi gibi organizasyonlar için müşterilerimizi a’dan z’ye kadar tüm detaylarıyla ilgilenerek tek elden biz hazırlıyoruz.

Düğün tarihiniz yaklaşıyorsa ve gelinlik arayışına girdiğiniz bir süreçteyseniz size tavsiyemiz bu süreci ağırdan alarak zaman kaybetmemeniz. Eğer dilerseniz bizi tercih ederek kendinizi emin ellere emanet edebilirsiniz. Çok geniş yelpazede sunduğumuz gelinlik hizmetimizde her zevke ve beğeniye hitap edebiliyoruz. Bu sayede kapımızdan adımını atan hemen her gelini hayallerindeki gelinliğe kavuşturabiliyoruz.

Gelinlik modasını yakından takip ederek ekibimizi en iyilerinden seçerek alanında uzman profesyonellerle oluşturduğumuz için işimizi şansa bırakmıyoruz. Hazır modellerimizi dünya çapında ilgi gören ve beğenilen kesimler ve modeller arasında tercih ediyoruz. Aynı zamanda sadece kendine özel bir gelinlikle dünyaevine girmek isteyen gelinlerimize de yardımcı oluyoruz. Vücut tipinize ve ölçülerine, istediğiniz kesime ve tarzınızı da yansıtarak tasarlayabileceğimiz gelinliğinizi ince bir işçilik ile dikebiliriz. Bunu yaparken seçtiğiniz renkte en kaliteli kumaş ve dantelleri kullanacağımızdan emin olabilirsiniz.

Hepsi ve daha fazlası için Gebze gelinlikçileri arasında Golden Gelinlik’i tercih edebilirsiniz. Randevu almak için yanda bulunan formu doldurmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Yeni Çarşı Hacı halil mah.Ismet paşa cad.Huseyin demir işmerkezi Gebze/Kocaeli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.