İpeknur Moda Evi

E-posta Gönder

İpeknur Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

İpeknur Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

İpeknur Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık

İpeknur Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gecelik / sabahlık, Kuşak

İpeknur Moda Evi Hakkında

Beraber bir ömür geçirecek kadar sevdiğiniz kişi ile birlikteliğinizi kutlayacağınız muhteşem gecenizde sevdiklerinizin gözleri üzerinizdeyken herkesi büyülemek istiyorsanız üzerinize en çok yakışan gelinliği bulmak adına sizi İpeknur Moda Evi’ne bekliyoruz!

Uzun yıllardan beri yaptığımız gelinlikler sayesinde gelin adaylarını hep mutlu etmeyi başardık. Bu memnuniyeti sağlayabilmemizde en büyük katkı işini severek yapan, titiz ve güler yüzlü ekibimiz. İsteklerinizi ve pek çok detayı bir araya getirerek en beğeneceğiniz gelinlik tavsiyelerinde bulunan ekibimiz sayesinde içinize sinen bir gelinliğe sahip olabiliyorsunuz. İstanbul gelinlik moda evleri arasında bizi itibarlı bir konuma getiren de hem kullandığımız kaliteli ürünler hem de size aile sıcaklığında bir ortamda hizmet sunmamız.

Peki gelinliğinize karar verirken hangi detaylara dikkat ediyoruz?

Üstünüze en çok yakışan gelinliği bulmak için düğününüzün düzenleneceği tarihin hangi mevsime denk geldiğine dikkat ediyoruz. Buna göre hava koşullarına uygun bir gelinlik hazırlayabiliyoruz. Sonrasında vücut ölçülerinizi göz önünde bulunduruyoruz. Vücut ölçülerinizden çıkardığımız doğru ve tam kalıpları kullanarak size en uygun gelinlikleri belirleyebiliyoruz. Düğün salonunuzun özellikleri de gelinliğinizi belirlerken önemli detaylardan biri. Salonun fazla merdiven ve yürümesi zor alanları varsa fazla uzun duvak ve kuyruk tercih edilmemesini öneriyoruz. İpeknur Moda Evi kapsamında gelin buketi, duvak, gelin iç çamaşırı gibi pek çok önemli detaya dair imkânlar bulabilirsiniz. Bu sayede birden fazla yere giderek ihtiyaçlarınızı karşılamak yerine tek bir çatı altında geniş imkân yelpazemizden faydalanabilirsiniz.

Hayatınızın en önemli günlerinden birinde hayal ettiğiniz görünüme kavuşmak için İpeknur Moda Evi’ni tercih ediyorsanız İstanbul gelinlik fiyatları arasında en uygun fiyatlara ulaşmak için yapmanız gereken çok kolay. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Başakşehir/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  İpeknur Moda Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.