Yeşim Gelinlik

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!

Yeşim Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000 TL-5.000 TL

Yeşim Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Yeşim Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Yeşim Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Yeşim Gelinlik Hakkında

Yeşim Gelinlik Bursa ailesi olarak, modern ve zarif tarzımızla birlikte, etkileyici gelinlikler tasarlıyoruz ve siz değerli gelin adaylarımızın beğenisine sunuyoruz. Balık modelden A kesime, Helen tarzdan vintage gelinliklere kadar pek çok model üzerinde çalışabiliyoruz. Böylece, beklentilerinizi eksiksiz bir şekilde karşılıyoruz ve en güzel hislerinizi paylaşıyoruz.

Bursa’nın en güzel ilçelerinden biri olan Osmangazi’de hizmet veriyoruz. Belirlediğimiz çizgi çerçevesinde seçkin bir kitleye hitap ediyoruz. Aldığımız eğitimlerle de her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Her biri alanında uzman ve oldukça deneyimli bir ekip kurduk ve bu ekiple çıktığımız yolda, durmak bilmeden devam ediyoruz. Sizin güzel geri dönüşlerinizle de mesleğimize olan aşkımız kat be kat artıyor.

Gelinliğinizi bize emanet etmek isterseniz, öncelikle sizinle kahve eşliğinde sohbet ederek başlıyoruz. Sohbetimiz esnasında, nasıl gelinliklerden hoşlandığınızı ve hayallerinizi anlatmanızı istiyoruz. Her gelin, sevdiği kişiye “evet” dedikten sonra elbette, kendini bu bembeyaz elbisenin içinde hayal etmiştir. Sonrasında ise, hazır model gelinliklerimiz arasından, aklınızdakine uygun olacak tarzdakileri denemenizi rica ediyoruz. Kabinden çıktığınızda, ağzınız kulaklarınıza varıyorsa o gelinlik, doğru gelinliktir!

Hazır modeller arasından içinize sinen bir tane bulamadıysanız endişe etmeyin, muhteşem bir dikiş ekibimiz var! Tarzınıza en uygun gelinliği, en kaliteli kumaşlarla dikmek için ilk olarak, bir taslak çiziyoruz. Bu taslak üzerinde, aksesuar ekleme ya da çıkarma yapabilirsiniz. Hayalinizdeki gelinliği dikmeye başladıktan kısa bir süre sonra sizi provaya davet ediyoruz. En geç üç prova sonunda da bu eşsiz gelinliği size teslim ediyoruz. Emin olun, göz kamaştıracaksınız!

Siz değerli gelinlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Ayrıntılı bilgi ve Yeşim Gelinlik fiyatları için, sayfanın hemen yanında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Nalbantoğlu Mah. Taşkapı Cad. Sabuniş Apt. No:8 D:3 Osmangazi/Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.