Yeliz Sari Haute Couture & Design Office*

Yeliz Sari Haute Couture & Design Office
Tasarım ve yaratıcılık tutkusunu modayla birleştiren Yeliz SARI, moda eğitimini Nişantaşı nda ki Kanada merkezli internasyonel moda okulu olan LOSALLE ACADEMY de tamamladıktan sonra , modanın kalbi Milano da dünyaca sayılı moda okullarından ISTİTUTO Dİ MODA BURGO ya devam etti. Profesyonel kadrosuyla, kalıp ve dikiş kalitesinde çok hassas davranan Yeliz SARI Haute Couture, kişiye özel tasarım hizmeti vermektedir. Gelinlik, nişan elbiseleri,gece elbiseleri,balo elbiseleri,mezuniyet elbiseleri üzerinde özenle çalışılmış tasarımlar ile hazırlanmakta,en kaliteli kumaş ve aksesuarlar kullanılmaktadır.Yine özel tasarım olan işlemlerde de swaroski kristallere yer verilmektedir. Moda devlerinin bulunduğu Milano şehrinin ruhunu Bursa ya taşımakta olan Yeliz Sarı Haute Couture , özel günlerinde kalıplaşmış giyim anlayışının dışına çıkmak isteyen müşterilerine en şık, en kaliteli ve en özel giysileri sunmaktadır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (4)

+ Yorum Yaz
M&M Meltem & Mert Düğün Tarihi: 23/03/2017

Yeliz Sarı yla yakın arkadaşımın sayesinde tanıştım sıcakkanlığı güleryüzlüğü ve içtenliğiyle bana inanılmaz güven verdi gelinliğimle ilgili sadece ne istediğimi söyledim ve kendisine bıraktım ve iyi ki öyle yapmışım gerçekten muhteşemdi Yeliz Sarı ve ekibine emeğinize sağlık sonsuz teşekkürler Gelinlikte doğru adres kesinlikle YELİZ SARI

T&K Tugba & Kubilay Düğün Tarihi: 16/07/2016

Geçen sene oğlumun sünnet düğünü vardı.Yeliz Sari kardeşimin ve bazı akrabalarımızın gelinliklerini tasarlamisti.Ben de hıc başka bir yer düşünmeden Yeliz Sarı ya gittim.Ayrintilara önem veren işini zamanın da bitiren titiz çalışan bir ekiptir. Benim de bu süreçte hep yüzümü güldüren Yeliz Sarı ya ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Iyiki varsınız.. .

FU funda Düğün Tarihi: 12/09/2015

Öncelikle çok memnun kaldım, kaliteli ürünler kullanıyorlar, fiyatları kumaşa göre değişiyor, istediğim gelinliği yaptılar, Yeliz Hanım'a teşekkür ediyoruz ilgi ve alaka çok iyiydi :)

T&T Tuğçe & Türker Düğün Tarihi: 01/06/2013

Geçenlerde kayınvalidemin tanımadığım bir arkadaşıyla karşılaştık. 4 yıl önce evlenmemize rağmen "Ben sizin düğününüze gelmiştim, gelinliğin ne kadar güzeldi" dedi. İstediğim özellikleri vücuduma en uygun şekilde uygulayan ve kendi tarzıyla birleştiren Yeliz Sarı ve tüm ekibine buradan da teşekkür etmek isterim. Sayesinde güzel, farklı, akılda kalıcı bir gelinliği giymiş oldum. Tavsiye ederim.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Yeliz Sari Haute Couture & Design Office ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Yeliz Sari Haute Couture & Design Office hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap