Yasemin Moda Evi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

1 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Osmangazi, Bursa

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

 • Özel Dikim
 • Kiralama
 • Hazır Model
 • Abiye ve Nişanlık
 • Haftasonu Hizmet

Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
 • Teslim Süresi 1 hafta

Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
 • Sağladığınız aksesuar var mı? Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak, Şapka, Şemsiye, Yelpaze
 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Modernle klasik kesimi birleştiren modeller tasarlıyoruz.

Önerilen Firmalar

Nisse Moda
186 20

Osmangazi

Nisse Moda

Altın İğne
50 15

Osmangazi

Altın İğne

Merve Alkan Bridal
269 4 11

Nilüfer

Merve Alkan Bridal

Hakkında

1977 yılından beri Bursa’da kişiye özel gelinlik dikiyoruz. Haute Couture gelinlik denince akla biz geliyoruz desek yanlış olmaz. Bunca yıllık tecrübemiz ve gün geçtikçe artan bilgi birikimimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kaliteden asla ödün vermiyoruz ve her zaman 1.sınıf ürünler kullanıyoruz. Örneğin sıkça kullandığımız orijinal Fransız dantelini yurtdışından getirtiyoruz ve bu hizmeti veren Türkiye’deki tek moda eviyiz. Yine farklı olarak kristal taş materyaller kullanıyoruz.

En çok tercih ettiğimiz kumaşlar da gerçek ipek ve ithal Amerikan satenlerdir. Renk olarak kırık beyaz, açık krem ve ekru tonlarda çalışıyoruz. Elbette gelinin hazırda bulunamayan bir renk veya ton isteği varsa onu da özel olarak boyayarak bize ulaştıran bir kumaşçımız var. Yani önceliğimiz olduğunuz için her şeyi gönlünüzce yapmak bizim misyonumuzu oluşturuyor.

Tasarım esnasında gelinlikle birlikte çalışıyoruz. İstediğiniz model, tarzı ve kesimi soruyoruz öncelikle, sonra vücut ölçülerinizi alıyoruz ve bütün bu faktörleri göz önüne alarak bir tasarım ve planlama yapıyoruz. Tasarlarken asıl dikkat ettiğimiz şey de estetik. Eğer klas bir tasarım olmazsa revize edip güncelliyoruz.

Dilediğiniz bütün modelleri dikebiliyoruz. Haute couture çalışıyor olmamıza rağmen aklında hazır model olan ve onu isteyen gelinlerimizi de geri çevirmiyoruz elbette. İsterse birebir aynısını üretiyoruz. Bazen yoğunluğa göre değişim gösterebiliyor olsa da genelde maksimum bir haftada gelinliği teslim ediyoruz. Çalışan gelinlerimiz de gelebilsin, prova alabilsin diye hafta sonu da açık oluyoruz.

Ekibimiz döneme göre değişkenlik gösteriyor ve yoğun aylarda 10 kişiyi rahatlıkla buluyor. Zamanında kalfa olarak çalışan ve yetiştirdiğimiz çok sayıda gelinlikçi ve tasarımcımız var. Bunlar şu an çok iyi yerlere geldiler ve bazıları yurtdışına bile açıldı. Bu yüzden ekibimize ve hizmet kalitemize güvenebilirsiniz.

Hizmet bilgilerimizi öğrenmek ve fiyat teklifi alabilmek için hemen yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yasemin Özkan

 • Adres: Altıparmak Caddesi Taner Apt. No:60 Kt:2 Osmangazi

Yasemin Moda Evi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!