Yasemin Moda Evi

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Yasemin Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Yasemin Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  1 hafta

Yasemin Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Yasemin Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak, Şapka, Şemsiye, Yelpaze


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  Modernle klasik kesimi birleştiren modeller tasarlıyoruz.

Yasemin Moda Evi Hakkında

1977 yılından beri Bursa’da kişiye özel gelinlik dikiyoruz. Haute Couture gelinlik denince akla biz geliyoruz desek yanlış olmaz. Bunca yıllık tecrübemiz ve gün geçtikçe artan bilgi birikimimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kaliteden asla ödün vermiyoruz ve her zaman 1.sınıf ürünler kullanıyoruz. Örneğin sıkça kullandığımız orijinal Fransız dantelini yurtdışından getirtiyoruz ve bu hizmeti veren Türkiye’deki tek moda eviyiz. Yine farklı olarak kristal taş materyaller kullanıyoruz.

En çok tercih ettiğimiz kumaşlar da gerçek ipek ve ithal Amerikan satenlerdir. Renk olarak kırık beyaz, açık krem ve ekru tonlarda çalışıyoruz. Elbette gelinin hazırda bulunamayan bir renk veya ton isteği varsa onu da özel olarak boyayarak bize ulaştıran bir kumaşçımız var. Yani önceliğimiz olduğunuz için her şeyi gönlünüzce yapmak bizim misyonumuzu oluşturuyor.

Tasarım esnasında gelinlikle birlikte çalışıyoruz. İstediğiniz model, tarzı ve kesimi soruyoruz öncelikle, sonra vücut ölçülerinizi alıyoruz ve bütün bu faktörleri göz önüne alarak bir tasarım ve planlama yapıyoruz. Tasarlarken asıl dikkat ettiğimiz şey de estetik. Eğer klas bir tasarım olmazsa revize edip güncelliyoruz.

Dilediğiniz bütün modelleri dikebiliyoruz. Haute couture çalışıyor olmamıza rağmen aklında hazır model olan ve onu isteyen gelinlerimizi de geri çevirmiyoruz elbette. İsterse birebir aynısını üretiyoruz. Bazen yoğunluğa göre değişim gösterebiliyor olsa da genelde maksimum bir haftada gelinliği teslim ediyoruz. Çalışan gelinlerimiz de gelebilsin, prova alabilsin diye hafta sonu da açık oluyoruz.

Ekibimiz döneme göre değişkenlik gösteriyor ve yoğun aylarda 10 kişiyi rahatlıkla buluyor. Zamanında kalfa olarak çalışan ve yetiştirdiğimiz çok sayıda gelinlikçi ve tasarımcımız var. Bunlar şu an çok iyi yerlere geldiler ve bazıları yurtdışına bile açıldı. Bu yüzden ekibimize ve hizmet kalitemize güvenebilirsiniz.

Hizmet bilgilerimizi öğrenmek ve fiyat teklifi alabilmek için hemen yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Altıparmak Caddesi Taner Apt. No:60 Kt:2 Osmangazi

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Yasemin Moda Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.