Simay Gelinlik

Simay Gelinlik

Gelinlik

Kategori

Bursa

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Hakkında

Simay Gelinlik siz değerli müşterilerimizin hayallerini süsleyen gelinlik modellerini geniş yelpazade sunan bir markadır. Gelinlik ve nişanlık alışverişinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Burada gelinlik modelleri Gelinlik eşyaları ve gelinlik setleri bulunmaktadır. Dilediğiniz her türlü gelinlik modelini binlerce model arasından burada kolaylıkla bulabilirsiniz. Başka bir yere gerek kalmaksızın yorulmadan gelinlik alışverişinizi tamamlayabilir Dilerseniz kişiye özel gelinlik diktirebilirsiniz. Gelinlik modellerinin yanısıra nişan ve söz kıyafetleri de burada bulunmaktadır. Bu sayede çok çeşitli bir alışveriş yaparak hem size hem de yakınlarınıza düğün için gerekli kıyafetleri satın alabilirsiniz. Uygun fiyatları ve birbirinden özel modelleri ile siz gelinleri kaliteli hizmet sağlayan bu yere bekliyoruz

  • Adres: Cemal Nadir Apt Timurtaş Apt.No 4D 6


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Simay Gelinlik firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.