Sebil Moda

E-posta Gönder

Sebil Moda Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Sebil Moda Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Sebil Moda Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık

Sebil Moda Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Sebil Moda Hakkında

Rüyalarınızı süsleyen düğününüz için oldukça heyecanlı olduğunuzu biliyoruz. Sebil Moda’da düşlerinizi gerçeğe dönüştürecek gelinlik modellerimizle sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Gelinliğe dair aradığınız her şeyi kolaylıkla bulabileceğiniz mağazamızla Bursa’da hizmet veriyoruz. Yıllardır gelinlik ve moda sektöründe başarılı bir şekilde varlığımızı sürdürüyoruz. İster ne istediğini bilen isterseniz de kafası modeller konusunda karışmış bir gelin adayı olun. Sebil Moda içerisinde birbirinden farklı tasarımlarımızla sizin de hayallerinizdeki gelinliği bulacağınıza eminiz.

Mağazamıza geldiğinizde sizinle ilk tanışmamızı gerçekleştiriyoruz. Nasıl bir gelinlik hayal ettiğinizi ve düğün konseptinizin detaylarını öğrenerek çalışmalarımıza başlıyoruz. Sunduğumuz hizmetler hakkında size bilgilendirme de bulunarak yardımcı olabileceğimiz konuları belirtiyoruz. Modaevimiz içerisinde sadeden başlayarak gösterişliye kadar uzanan geniş bir yelpazede ürün seçenekleri sunuyoruz. Modayı yakından takip eden ve düğün sektörüne oldukça hakim olan modacılarımız son trend gelinlikleri sizin için özel olarak dikiyor. Hem şık hem de kaliteli hazır gelinlik modellerimizi gördüğünüzde içlerinden birisine “İşte bu!” diyeceğinize eminiz.

Sebil Moda içerisinde çok sayıda hazır gelinlik modeli bulunduruyor olmamıza karşın eğer siz özel dikim bir gelinlik istiyorsanız işinde profesyonel tasarımcılarımızla size bu konuda da yardımcı oluyoruz. Birkaç provayla üzerine tam oturan ancak giydiğinizde kendinizi rahat hissettiğiniz gelinliği tasarlıyoruz. Üstelik sadece gelinlik satışı gerçekleştirmekle kalmıyor aynı zamanda gelinliğinizi tamamlayıcı aksesuarlar konusunda da size destek oluyoruz. Gelin çiçekleri ve özel tasarım taçlarımızla karşınıza çıkıyoruz.

Siz de Bursa gelinlik mağazaları arasında yer alan Sebil Moda’nın şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim kanallarıyla bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Mağazamıza uğramadan önce randevu almanız ise bizim en önem verdiğimiz konuların başında geliyor. Sizinle daha rahat ilgilenebilmemiz için mutlaka geleceğinizi önceden belirtiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Kapalı Çarşı Sahaflar İçi No:28

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Sebil Moda Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.