Sebil Moda

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Osmangazi, Bursa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Arş-ı Ala Wedding
16 1

Osmangazi

Arş-ı Ala Wedding

1 hafta
Özel Dikim
Filiz Özel Tasarım
284 3 7

Nilüfer

Filiz Özel Tasarım

1 hafta
Özel Dikim
Mediha Cambaz Gelinlik Bursa
1015 24 16

Osmangazi

Mediha Cambaz Gelinlik Bursa

1 haftadan az
Özel Dikim

Hakkında

Rüyalarınızı süsleyen düğününüz için oldukça heyecanlı olduğunuzu biliyoruz. Sebil Moda’da düşlerinizi gerçeğe dönüştürecek gelinlik modellerimizle sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Gelinliğe dair aradığınız her şeyi kolaylıkla bulabileceğiniz mağazamızla Bursa’da hizmet veriyoruz. Yıllardır gelinlik ve moda sektöründe başarılı bir şekilde varlığımızı sürdürüyoruz. İster ne istediğini bilen isterseniz de kafası modeller konusunda karışmış bir gelin adayı olun. Sebil Moda içerisinde birbirinden farklı tasarımlarımızla sizin de hayallerinizdeki gelinliği bulacağınıza eminiz.

Mağazamıza geldiğinizde sizinle ilk tanışmamızı gerçekleştiriyoruz. Nasıl bir gelinlik hayal ettiğinizi ve düğün konseptinizin detaylarını öğrenerek çalışmalarımıza başlıyoruz. Sunduğumuz hizmetler hakkında size bilgilendirme de bulunarak yardımcı olabileceğimiz konuları belirtiyoruz. Modaevimiz içerisinde sadeden başlayarak gösterişliye kadar uzanan geniş bir yelpazede ürün seçenekleri sunuyoruz. Modayı yakından takip eden ve düğün sektörüne oldukça hakim olan modacılarımız son trend gelinlikleri sizin için özel olarak dikiyor. Hem şık hem de kaliteli hazır gelinlik modellerimizi gördüğünüzde içlerinden birisine “İşte bu!” diyeceğinize eminiz.

Sebil Moda içerisinde çok sayıda hazır gelinlik modeli bulunduruyor olmamıza karşın eğer siz özel dikim bir gelinlik istiyorsanız işinde profesyonel tasarımcılarımızla size bu konuda da yardımcı oluyoruz. Birkaç provayla üzerine tam oturan ancak giydiğinizde kendinizi rahat hissettiğiniz gelinliği tasarlıyoruz. Üstelik sadece gelinlik satışı gerçekleştirmekle kalmıyor aynı zamanda gelinliğinizi tamamlayıcı aksesuarlar konusunda da size destek oluyoruz. Gelin çiçekleri ve özel tasarım taçlarımızla karşınıza çıkıyoruz.

Siz de Bursa gelinlik mağazaları arasında yer alan Sebil Moda’nın şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim kanallarıyla bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Mağazamıza uğramadan önce randevu almanız ise bizim en önem verdiğimiz konuların başında geliyor. Sizinle daha rahat ilgilenebilmemiz için mutlaka geleceğinizi önceden belirtiniz.

İletişim

Arzu Cakar

  • Adres: Kapalı Çarşı Sahaflar İçi No:28

Sebil Moda Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!