Gelinlik Bursa

Remona Gelinlik

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Remona Gelinlik Hakkında

Göz kamaştıran bir gelin olmak istiyorsanız sizin için en doğru ve kaliteli hizmeti Remona Gelinlik mağazamız içerisinde bulacaksınız. Birbirinden özel tasarımlarımızla Remziye Şentürk’ün kurucusu olduğu mağazamız içerisinde sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Uzun yıllardır gelinlik sektöründe başarılı bir şekilde varlığımızı sürdürüyoruz. Moda olan trendleri yakından takip ediyor ve özel tasarımlarımızla kaliteli bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımıza ek olarak pratik çözümlerimizle de size yardımcı oluyoruz. Peri masalınızın prensesi olmanız için el emeği işliğimizle de hem naif hem de şık modellerimizle sizi buluşturmak istiyoruz.

Gelinlik tercihi için mağazamızı ziyarete geldiğinizde sizi güler yüzlü bir şekilde karşılıyoruz. Hayalinizde nasıl bir gelinin var olduğunuzu uzun uzun konuşuyor ve düğün konseptleriniz doğrultusunda size yol gösteriyoruz. Modellerimizi önce size tanıtarak tarzınıza uygun olabilecek ürünlerimizi huzurunuza çıkarıyoruz. Askılı, omuzdan taşların sarktığı, sırt dekolteli ve gövdesi özel tasarım işlemeli modellerimiz içerisinden içinize sinen bir gelinlik bulacağınıza emin olabilirsiniz. Helen stili ağırlıklı gelinliklerimizde a kesim ve balık modellerimizi de yoğun olarak birlikte bulunduruyoruz. Gelinliğinizin kabarıklığını sizin isteğinize göre ayarlıyoruz. Deneyimli tasarımcılarımız vücut ölçülerinizi alarak kalıbınızı kağıt üzerine çıkarıyor. Kara kalem çizimlerimizi şahane bir gelinliğe dönüştürüyoruz. 1 ile 3 prova içerisinde hayalini kurduğunuz gelinliği eksiksiz bir şekilde hazırlayarak size teslim ediyoruz. Hayatınızın en özel “Evet!” yanıtını verirken üzerinizde Remona Gelinlik imzası taşıyan bir gelinlikle olmanızı ve davetinize katılan herkesi büyülemenizi arzuluyoruz.

Siz de Bursa gelinlik mağazaları arasında yer aldığımız Remona’nın şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Altıparmak Cad. Yüksel Kardeşler Apt. No:15, D:1-2

  • Haritadaki Konumu

    Remona Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.