Pierre Cardin Gelinlik

Pierre Cardin Gelinlik

Gelinlik

Kategori

Bursa

İl


Hakkında

Şıklık ve zarafetin gelinlik modellerinin üzerindeki temsilcisi Pierre Cardin Gelinlik, özel tasarımların ince işçilik uygulanarak bir araya gelmiş olduğu koleksiyonuyla beraber gelin adaylarını seçimlerini kolaylaştırmaya devam etmektedir. Dünya trendlerini en iyi şekilde yansıtan kesimler, profesyonel dokunuşlar ile beraber gelin adayına özel en şık gelinlik modellerini tasarlayabiliyoruz. Bir gelini en iyi durumda ifade edebilecek olan gelinliğin yine kendi hayallerinde saklı olduğunu biliyoruz. Bu düşünce ile yola çıkan gelinlik merkezimiz, hayallerinizdeki gelinliği beraber hazırlamak için sizi Bursa’da en şık gelinlik showroomuna davet etmektedir. Bununla beraber farklı gelinlik modelleri de kendinizi dünyanın en güzel gelini gibi hissettirecektir. İhtiyaç ve isteklerinizin ötesinde üretim yapılarak hizmetinize sunulan bu ürünler %100 sizi memnun edecektir.

  • Adres: Altıparmak Cd.Tunalılar Apt. No:30 D:1 Osmangazi


2 yorum

NÜKHET

Düğün Tarihi: 29.08.2015

Üzerime göre dikildi ve 2 provada teslim aldım gelinliğimi. Çalışanların bana karşı ilgisi harikaydı. Gelinlik tercih için gelin adaylarına öneririm Pierre Cardin'i. Kişiye özel ve hazır gelinler var burada. Hazır gelinlikleri değiştirebiliyorsunuz . Ulaşım olarak da çok kolay bir yerde.

Ş&Ç

Şule & Çağrı

Düğün Tarihi: 06.10.2013

en beğendiğim model tam bedenime göre oldu.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Pierre Cardin Gelinlik firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.