Nermateks Moda

E-posta Gönder

1 yorum

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Osmangazi, Bursa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi, Kuşak, Şapka

Önerilen Firmalar

Nesife Erdem Gelinlik Bursa
112 8

Osmangazi

Nesife Erdem Gelinlik Bursa

3 hafta
Özel Dikim
Saraylı Moda
23 7

Osmangazi

Saraylı Moda

4 hafta
Özel Dikim
Zülal Korkmaz
58 3

Osmangazi

Zülal Korkmaz

2 hafta
Özel Dikim

Hakkında

1991 yılında kurulan bir markayız. Nermateks Modaevi olarak önce fantezi gecelik ve sabahlık satımı ile çalışmalarımıza başladık. Daha sonra takvimler 1993'ü gösterdiğinde Asiye Erikçi'nin mesleği olan modacılık ile yaşamlarınızın en önemli günlerine dokunmaya başladık. Düğünlerin sizin için ne kadar özel bir anlam taşıdığını çok iyi biliyoruz. Mutluluğunuzu tamamlayacak kostümü tasarlamak için gereken tüm donanıma sahibiz.

Uzun zamandır hizmet hayatında olmamız karşın çalışma ve üretme arzumuzu hiç kaybetmedik. Aksine her geçen gün kendimizi daha çok işimize adıyoruz. Nermateks Moda Bursa’da bugüne kadar çok sayıda kadını özel günlerine hazırlamayı başardık. Dilerseniz size de memnuniyetle yardımcı oluruz. Tecrübeli bir kadroya sahibiz. Her zaman kaliteli ve güzel işler ortaya çıkarıyoruz. Kendi tasarımlarımızla modaevimizin içerisini donatıyoruz.

Düğünden önce sizinle bir araya geldiğimizde nasıl görünmek istediğinizi tüm detaylarıyla konuşuyoruz. Çalışmalarımız hakkında sizi bilgilendiriyoruz. Bizim için önemli olan sizin ne istediğiniz ve ne düşündüğünüz. Bir gelinliği öne çıkaran detayların başında kullanılan kumaşlar ve aksesuarlar geliyor. Biz bu aşamada her zaman kaliteli malzemeler kullanmayı tercih ediyoruz.

Tafta, saten, şantuk, fay, krep, şifon, organze, güpür, puanlı tül, tül üzerine brode gibi daha pek çok kumaş seçeneğini size sunuyoruz. Tabii ki kumaş seçiminiz vücut yapınıza, istediğiniz gelin modelinize, evleneceğiniz mevsimin hava şartlarına göre farklılaşıyor. Bazı kumaşlar gelinliğin sadece alt ya da üst kısmında kullanılabilirken bazıları ise her iki yerde de kullanılabiliyor. Yapacağımız ön görüşme esnasında detaylı olarak hepsini konuşuyor ve seçiminize yardımcı oluyoruz.

Bursa gelinlik satan yerler arasında köklü geçmişimizle ön plana çıkıyoruz. Siz de tecrübeli bir ekiple düğününüze hazırlanmak isterseniz sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kisi

  • Adres: Altıparmak Caddesi (İş Bankası Yanı) No:54/1Kağıtçıbaşı Apt.

Nermateks Moda Yol Haritası

1 yorum


B&E

Betül & Erol

Düğün Tarihi: 29.07.2017

Asiye Hanım eşi oğlu ve tüm ekibine sonsuz teşekkürler. Cana yakın samimi davranışlarına hayran kaldık. Herkese tavsiye ediyorum

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!