Moda Terzioğlu

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

1 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Gemlik, Bursa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 1 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Ayakkabı, Bolero, Duvak, Eldiven, Gecelik / sabahlık, Gelin buketi, Gelin kesesi, İç çamaşır, Kuşak, Şapka, Şemsiye, Yelpaze
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Müşterinin ve modanın talebi doğrultusunda her tarz ve modelde üretim yapılmaktadır.

Önerilen Firmalar

İmza Novia
31 4 2

Osmangazi

İmza Novia

1 haftadan az
Özel Dikim
Altın İğne
50 15

Osmangazi

Altın İğne

4 hafta
Özel Dikim
Mediha Cambaz Gelinlik Bursa
1015 24 16

Osmangazi

Mediha Cambaz Gelinlik Bursa

1 haftadan az
Özel Dikim

Hakkında

Düğünlerinizde göz kamaştırıcı gözükmek ve hayatınız boyunca bir kere yaşayacağınız bugünü unutulmaz kılmak isterseniz Moda Terzioğlu gelinlikleri ile karşınızdayız! Birçok farklı gelinlik seçeneğini beğeninize sunarken uygun fiyatlarımızdan da yararlanmanızı sağlıyoruz. Bu özel günde yanınızda olmak için sabırsızlanıyoruz. Sizlere bu sürede ne gibi imkânlar sunduğumuzu kısaca anlatmak istiyoruz.

Öncelikle bu sektörde uzun süredir faaliyet gösterdiğimizi, bu yüzden en önemli özelliğimizin gelin adaylarımızı anlamak olduğunu söylemek istiyoruz. Ne istediğinizi iyi biliyoruz, isteklerinizi de bu özveriyle gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyeti ilkesinden bir an olsun ayrılmıyor, buradan mutlu bir şekilde ayrılmanız için gereken ne varsa yapıyoruz.

Gelinlik modellerimizin oldukça çeşitli olduğunu fark edeceksiniz. Sizlere yardımcı olmak için her tarzda gelinliğin bulunduğunu söyleyebiliriz. Modern, sade, geleneksel ya da en yeni trendlerden oluşan birçok modeli tercih edebiliyorsunuz.

Bu süreçte gelin adaylarımızla profesyonel ve güler yüzlü bir ekibin ilgilendiğini belirtmek istiyoruz. Gelinlik seçiminizden teslimatına kadar her aşamada yanınızda oluyor ve her detayın içinize sinmesini sağlıyorlar. Modeli beğendikten sonra vücudunuza tam olarak oturması ve görkemli bir görünüme sahip olmanız, maksimum 3 provada gerçekleşiyor.

Gelinliğinizin yanında tercih edebileceğiniz birçok aksesuarı da modaevimizde bulabiliyorsunuz. Ayakkabınızdan gelin buketine, sabahlığınızdan duvağınıza kadar tüm detayları Moda Terzioğlu ile tamamlama şansına sahip olabilirsiniz.

Bursa’da faaliyet gösteren Terzioğlu Moda Gemlik’te yer alıyor. Bursa’nın en güzel ilçelerinden biri olan Gemlik’te merkezi bir konumda yer alan modaevimize özel araçlarınızla rahat bir şekilde gelebiliyorsunuz. Araçlarınız için de park yerinin bulunduğunu söyleyebiliriz. Düğün gününe yaklaştığınız bugünlerde ulaşım konusunda herhangi bir sorun yaşamamanız, en çok istediğimiz şey.
Hakkımızda daha detaylı bilgi almak isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

Hasan Çiğdem Terzioğlu

  • Adres: Hamidiye Mah. Bora Sok. Demir Apt. 3/B Gemlik/Bursa

Moda Terzioğlu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!