Miray Moda Evi

E-posta Gönder

Miray Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Miray Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  5 hafta

Miray Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Miray Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi

Miray Moda Evi Hakkında

En güzel gününde kusursuz görünmeyi kim istemez ki?

Biz de Miray Moda Evi olarak mutluluğa ilk adımınız düğün gününüzde hayal ettiğiniz bir gelinlik modeliyle sizi buluşturuyoruz. Bursa Yıldırım’da uzun süredir hizmet veriyoruz. Her sene değişen gelinlik modellerini yanıktan takip ediyor trende uygun modellerle sizi buluşturuyoruz. Klasikleşmiş modellerin ötesine geçerek yaratıcılığımızla özel dikim gelinlik hizmeti de veriyoruz.

Güzel bir gelin olmanın ilk kuralı vücut tipine uygun gelinlik seçmek olduğunu düşünüyoruz bu konuda size danışmanlık yaparak ilk önce vücut yapınızı tanıyarak size en çok yakışan modeli belirliyoruz. Prenses, balık kesim, balo tipi gelinlik ve daha birçok seçeneğimiz bulunuyor.

Düğün gerçekleştireceğiniz mekân ve konseptiniz de gelinliğinizin modelini belirlememizde önem verilmesi gereken detaylardan biri. Deniz kenarında ya da kır bahçesinde bir kutlama gerçekleştirecekseniz uçuş uçuş terletmeyen şifon bir gelinlik, otelde ya da balo salonunda bir kutlama geçekleştirecekseniz sert kumaştan yapılmış balo tipi gelinlik modelini tercih edebilirsiniz.

Hayalliniz ve önerilerimiz doğrultusunda gelinlik modelinizi belirledik. Şimdi de sizi bütün bir görünüme kavuşturan duvak seçiminizde. Gelinliğin tamamlayıcısıdır duvak ve aksesuar tercihi ve gelinlik modelinizle uyum içerisinde bulunması gerekmektedir. Taşlı ve güpürlü bir model tercih ettiyseniz gelinliğinizi gölgede bırakmayan tül duvak, sade bir gelinlik modeli tercih ettiyseniz ise uçları güpür ve dantel işemeli duvak modellerini tercih edebilirsiniz.

Miray Moda Evi olarak gelin adayları tarafından tercih edilen Bursa gelinlikçileri arasında biz de yer alıyor ve bundan mutluluk duyuyoruz. Hayatınızın en özel günündesiniz. Büyük bir davetle sevdiklerinizle birlikte olacağınız bugünde prensesler gibi hissetmenizi sağlıyoruz. Siz de moda evimizi ziyaret etmek istiyor ve hizmet detaylarımızı merak ediyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Millet Mahalles, 7202. Sokak Yıldırım Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Miray Moda Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.