Miray Moda Evi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

5 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Yıldırım, Bursa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 5 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Mediha Cambaz Gelinlik Bursa
1015 24 16

Osmangazi

Mediha Cambaz Gelinlik Bursa

1 haftadan az
Özel Dikim
Kırçiçeği Gelinlik
302 5

Osmangazi

Kırçiçeği Gelinlik

1 hafta
Özel Dikim
1001 Gecce Gelinlik Tasarım
92 1 12

Osmangazi

1001 Gecce Gelinlik Tasarım

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

En güzel gününde kusursuz görünmeyi kim istemez ki?

Biz de Miray Moda Evi olarak mutluluğa ilk adımınız düğün gününüzde hayal ettiğiniz bir gelinlik modeliyle sizi buluşturuyoruz. Bursa Yıldırım’da uzun süredir hizmet veriyoruz. Her sene değişen gelinlik modellerini yanıktan takip ediyor trende uygun modellerle sizi buluşturuyoruz. Klasikleşmiş modellerin ötesine geçerek yaratıcılığımızla özel dikim gelinlik hizmeti de veriyoruz.

Güzel bir gelin olmanın ilk kuralı vücut tipine uygun gelinlik seçmek olduğunu düşünüyoruz bu konuda size danışmanlık yaparak ilk önce vücut yapınızı tanıyarak size en çok yakışan modeli belirliyoruz. Prenses, balık kesim, balo tipi gelinlik ve daha birçok seçeneğimiz bulunuyor.

Düğün gerçekleştireceğiniz mekân ve konseptiniz de gelinliğinizin modelini belirlememizde önem verilmesi gereken detaylardan biri. Deniz kenarında ya da kır bahçesinde bir kutlama gerçekleştirecekseniz uçuş uçuş terletmeyen şifon bir gelinlik, otelde ya da balo salonunda bir kutlama geçekleştirecekseniz sert kumaştan yapılmış balo tipi gelinlik modelini tercih edebilirsiniz.

Hayalliniz ve önerilerimiz doğrultusunda gelinlik modelinizi belirledik. Şimdi de sizi bütün bir görünüme kavuşturan duvak seçiminizde. Gelinliğin tamamlayıcısıdır duvak ve aksesuar tercihi ve gelinlik modelinizle uyum içerisinde bulunması gerekmektedir. Taşlı ve güpürlü bir model tercih ettiyseniz gelinliğinizi gölgede bırakmayan tül duvak, sade bir gelinlik modeli tercih ettiyseniz ise uçları güpür ve dantel işemeli duvak modellerini tercih edebilirsiniz.

Miray Moda Evi olarak gelin adayları tarafından tercih edilen Bursa gelinlikçileri arasında biz de yer alıyor ve bundan mutluluk duyuyoruz. Hayatınızın en özel günündesiniz. Büyük bir davetle sevdiklerinizle birlikte olacağınız bugünde prensesler gibi hissetmenizi sağlıyoruz. Siz de moda evimizi ziyaret etmek istiyor ve hizmet detaylarımızı merak ediyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Millet Mahalles, 7202. Sokak Yıldırım Bursa

Miray Moda Evi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!