Mine Ertuğrul Atelier

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Merkez, Bursa

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Haftasonu Hizmet

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3

Önerilen Firmalar

1001 Gecce Gelinlik Tasarım
50 1 12

Osmangazi

1001 Gecce Gelinlik Tasarım

1 hafta
Özel Dikim
Mediha Cambaz Gelinlik Bursa
792 24 15

Osmangazi

Mediha Cambaz Gelinlik Bursa

1 hafta
Özel Dikim
Kuşak Moda Evi
25 7

Osmangazi

Kuşak Moda Evi

2 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Göz kamaştıran bir gelin olmanıza yardımcı olduğumuz, Bursa gelinlik mağazaları içerisinde yer aldığımız Mine Ertuğrul Atelier’de hayalini kurduğunuz gelin olabilirsiniz. Profesyonel ekibimizle birlikte beklentileriniz doğrultusunda size yardımcı oluyor ve istediğiniz modellerde özel dikim gelinlikler tasarlıyoruz.

Alanında uzman bir kadroyla birlikte çalışıyoruz. Edindiğimiz bilgiler ve sizin istekleriniz doğrultusunda hayalini kurduğunuz modelleri tasarlıyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti doğrultusunda bir işçilik ortaya çıkarıyoruz. Dünyada ve ülkemizde moda olan tüm trendleri yakından takip ederek gelinlik sektörünün nabzını tutuyoruz.

Gelişen çağa uyum sağlayarak ister yüz yüze isterseniz de online ortamlarda sizinle bir araya geliyoruz. Dünyanın neresinde olursanız olun hizmetlerimizden yararlanabiliyorsunuz. Provalı ve provasız dikim hizmetlerimizle göz kamaştırıcı modeller ortaya çıkıyoruz. Kalıp çıkarma uzmanlarımızın yönlendirmesiyle vücut ölçüleriniz doğrultusunda istediğiniz modeli kolaylıkla tasarlıyoruz. Modelinizi ister hayal gücünüzle isterseniz de internetten bulabilirsiniz.

Balık, prenses, a ve düz kesim gelinliklerimizi farklı boylarda ve çeşitli yaka stilleriyle çeşitlendirerek özgün içerikler ortaya çıkarıyoruz. İstediğiniz kumaşları kullanarak üstelik istediğiniz renklerde birbirinden şahane modeller ortaya çıkarıyoruz. Görüntülü olarak da gelinliğinizin yapımını sizinle paylaşarak işleyişimiz hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Düğün mekanınız, eğlencenizin konsepti, vücut ölçüleriniz, beğenileriniz ve düğününüzün yapılacağı mevsim göz önünde bulundurarak modelinizin tasarımında kullanılacak kumaşları ve aksesuarları birlikte seçiyoruz. Hazırlıklar yapılırken her aşamada fikrinizi alıyoruz. En son onayınızla birlikte gelinliğinizin hazırlıklarını tamamlıyoruz. Gelinliğinizi ister mağazamıza gelerek isterseniz de kargo aracılığıyla teslim alabiliyorsunuz.

Siz de Mine Ertuğrul Atelier Bursa gelinlik fiyatları hakkında araştırma yapan bir elin adayıysanız hem fiyatlarımızı hem de hizmet içeriklerimizin detaylarını öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formu, mail adresi ve telefon numarası aracılığıyla bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

Mine Ertuğrul

  • Adres: BursaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!