Melek Tatar

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

2 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Kestel, Bursa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 3-5
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Şapka
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? her tarzda hizmet veriyoruz

Önerilen Firmalar

Melis Bartu
52 1 17

Osmangazi

Melis Bartu

1 haftadan az
Özel Dikim
Arş-ı Ala Wedding
16 1

Osmangazi

Arş-ı Ala Wedding

1 hafta
Özel Dikim
İmza Novia
31 4 2

Osmangazi

İmza Novia

1 haftadan az
Özel Dikim

Hakkında

Nasıl bir gelin olmak istediğinize karar verdiniz mi?

Her tarz gelinliği gelinlik atölyemizde bulabilir, düşlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Melek Tatar markamızla 35 yılı aşkın süredir gelinlik ve moda sektöründe başarıyla hizmet veriyoruz. Bursa gelinlik modaevleri arasında yer alıyor olsak da İstanbul’da pek çok ünlüyle çalışmayı başardık. Yakın bir zamanda da Nişantaşı’nda şube açarak çalışmalarımızı hem Bursa’da hem de İstanbul’da sürdürmeyi düşünüyoruz.

Bizim için önemli olan sizin mutluluğunuz. Siz düğününüzde kendinizi nasıl görmek istiyorsanız, size onu rahatlıkla sağlıyoruz. Objektif ve tecrübeli yönlendirmelerimizle doğru gelinliği bulmanızı kolaylaştırıyoruz. Size en çok yakışacak modellerin neler olduğuna sizinle birlikte karar veriyoruz.

Düğününüzde kusursuz görünmeyi hak ediyorsunuz. Bunun için de işinde uzman bir modaeviyle çalışmalısınız. Bursa kumaşları ile öne çıkan bir il. Biz de tüm modellerimizde kaliteli kumaşlar ve aksesuarlar kullanıyoruz. İnce işçilik yapıyor, göz alıcı gelinlikler tasarlıyoruz. Memnuniyet garantili bir hizmet sunuyoruz. Bugüne kadar bizden hizmet alan tüm gelinlerimizin yüzünde mutluluk gülüşü gördük. İnanıyoruz ki size de gelinliğinizi teslim ederken aynı gülüşü yüzünüzde göreceğiz.

Modaevimiz içerisinde bulunan hazır modellerimizin hepsi kendi özgün tasarımlarımız. İçlerinden beğendiklerinizi deneyebilirsiniz. Eğer doğru gelinliği bulduğunuza inanıyorsanız, vakit kaybetmeden satın alabilirsiniz. Özel dikim bir hizmet alacaksanız, daha detaylı bir hazırlık süreci yaşıyoruz. Gelinliğinizin modelini tasarlıyor, vücut ölçülerini alıyoruz. Kullanacağımız kumaşları ve aksesuarları seçiyoruz. Provalarla gelinliğinizi tasarlamaya başlıyoruz. Örneğin yaka kısmını straplez isterken bir den ince askılıya karar verdiyseniz, modelinizi tamamlamadan bize iletebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Bursa modaevleri arasında çalışmalarımızla öne çıkan markamızın bir sonraki şanslı gelini olmak isterseniz, sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilir, görüşme için randevu oluşturabilirsiniz.

İletişim

Melek Tatar

  • Adres: Kestel - Bursa

Melek Tatar Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!