Melek Tatar

0224 322 2872

E-posta Gönder

Melek Tatar Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000 TL-5.000 TL

Melek Tatar Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  3 hafta

Melek Tatar Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Melek Tatar Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Şapka


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  Gelinin isteği doğrultusunda her gelinlik tarzında hizmet veriyoruz...

Melek Tatar Hakkında

Nasıl bir gelin olmak istediğinize karar verdiniz mi?

Her tarz gelinliği gelinlik atölyemizde bulabilir, düşlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Melek Tatar markamızla 35 yılı aşkın süredir gelinlik ve moda sektöründe başarıyla hizmet veriyoruz. Bursa gelinlik modaevleri arasında yer alıyor olsak da İstanbul’da pek çok ünlüyle çalışmayı başardık. Yakın bir zamanda da Nişantaşı’nda şube açarak çalışmalarımızı hem Bursa’da hem de İstanbul’da sürdürmeyi düşünüyoruz.

Bizim için önemli olan sizin mutluluğunuz. Siz düğününüzde kendinizi nasıl görmek istiyorsanız, size onu rahatlıkla sağlıyoruz. Objektif ve tecrübeli yönlendirmelerimizle doğru gelinliği bulmanızı kolaylaştırıyoruz. Size en çok yakışacak modellerin neler olduğuna sizinle birlikte karar veriyoruz.

Düğününüzde kusursuz görünmeyi hak ediyorsunuz. Bunun için de işinde uzman bir modaeviyle çalışmalısınız. Bursa kumaşları ile öne çıkan bir il. Biz de tüm modellerimizde kaliteli kumaşlar ve aksesuarlar kullanıyoruz. İnce işçilik yapıyor, göz alıcı gelinlikler tasarlıyoruz. Memnuniyet garantili bir hizmet sunuyoruz. Bugüne kadar bizden hizmet alan tüm gelinlerimizin yüzünde mutluluk gülüşü gördük. İnanıyoruz ki size de gelinliğinizi teslim ederken aynı gülüşü yüzünüzde göreceğiz.

Modaevimiz içerisinde bulunan hazır modellerimizin hepsi kendi özgün tasarımlarımız. İçlerinden beğendiklerinizi deneyebilirsiniz. Eğer doğru gelinliği bulduğunuza inanıyorsanız, vakit kaybetmeden satın alabilirsiniz. Özel dikim bir hizmet alacaksanız, daha detaylı bir hazırlık süreci yaşıyoruz. Gelinliğinizin modelini tasarlıyor, vücut ölçülerini alıyoruz. Kullanacağımız kumaşları ve aksesuarları seçiyoruz. Provalarla gelinliğinizi tasarlamaya başlıyoruz. Örneğin yaka kısmını straplez isterken bir den ince askılıya karar verdiyseniz, modelinizi tamamlamadan bize iletebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Bursa modaevleri arasında çalışmalarımızla öne çıkan markamızın bir sonraki şanslı gelini olmak isterseniz, sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilir, görüşme için randevu oluşturabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0224 322 2872
 • Adres:

  İntizam Mah.3. Selim Sok. No:4 Altıparmak Osmangazi - Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Melek Tatar Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.