Gelinlik Bursa

Melek Modaevi

  • Min. Fiyat
    10.000-20.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Melek Modaevi Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000-20.000 TL

Melek Modaevi Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model
Teslim Süresi
4 hafta

Melek Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

Melek Modaevi gelinlik fiyatları ne kadar?

Melek Modaevi gelinlik fiyatları 10.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.

Melek Modaevi gelinlik teslim süresi ne kadar?

Melek Modaevi gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.

Melek Modaevi kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Melek Modaevi 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Melek Modaevi aksesuar sağlıyor mu?

Melek Modaevi, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.

Melek Modaevi düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Melek Modaevi düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Melek Modaevi pazar günü hizmet veriyor mu?

Hayır, Melek Modaevi pazar günü hizmet vermiyor.

Melek Modaevi Hakkında

Düğününüzde kendinizi nasıl hayal ediyorsanız profesyonel ekibimizle Melek Modaevi’nde rüyalarınızı gerçeğe dönüştürüyoruz.

Uzun yıllardır Bursa’da evlilik hazırlığı yapan gelinlere başarılı bir şekilde hizmet veriyoruz. Yıllar içerisinde edinmiş olduğumuz tecrübeler doğrultusunda isteklerinizi iyi analiz ediyor ve beklentilerinizi karşılamaya yönelik çalışıyoruz. Daima müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayışla sizin yönlendirmelerinize uygun hareket ediyoruz. Güler yüzlü yaklaşımımızla kendinizi ailenizleymiş gibi hissedip düşüncelerinizi çekinmeden paylaşmanızı istiyoruz.

Düğününüz öncesi modaevimizi ziyarete geldiğinizle sizinle tanışarak nasıl bir gelin olmak istediğinizi, konuklarınızın karşısına nasıl bir görüntüyle çıkarsanız kendinizi mutlu hissedeceğinizi uzun uzun konuşuyoruz. Hazır modellerimizi ve daha önce yaptığımız özel dikim çalışmalarına ait fotoğrafları göstererek aklınızda fikir oluşmasını sağlıyoruz. Düğününüzün yapılacağı mekanı, konseptinizi, zevklerinizi ve vücut ölçülerinizi göz önünde bulundurarak hangi gelinliğin içerisinde nasıl görüneceğinizi planlıyoruz. Gelinlik modelinize karar verdikten sonra hangi kumaşları kullanmamız gerektiği ve işlemeler konusundaki tüm detayları konuşuyoruz. Her şeyin sizin beğenilerinize uygun olmasını özellikle istiyoruz. Vücut ölçülerinize uygun kalıp çıkararak gelinliğinizin dikimine başlıyoruz. Provalarla da gelinliğinizin hazırlığını tamamlamaya ve aksesuarla süslemeye yöneliyoruz. Gelinliğinizin hazırlık sürecinde gereken tadilat işlemi varsa pratik yöntemlerle çözüme kavuşturuyoruz.

Kabarık modeller, parıltılı taşlar, simli tüller, inciler ve dantellerle süslediğimiz gelinliklerimiz içerisinde kendinizi hem rahat hem de şık hissetmenizi sağlıyoruz. Dekolte, askısız ya da ip askılı modellerimiz arasından balık kuyruğu ya da helen model gelinliklerimizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Duvağınızı da özel olarak tasarlayarak bizden alabileceğiniz tüm hizmetleri size sunuyoruz.

Siz de Melek Modaevi Bursa’nın ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Selçukbey, Prof. Tezok Cd. No:175, 16320 Yıldırım/Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.