Gelinlik Bursa

La Bianca Bridal

 • Min. Fiyat
  20.000-30.000 TL

La Bianca Bridal Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
20.000-30.000 TL

La Bianca Bridal Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet

La Bianca Bridal Sıkça Sorulan Sorular

La Bianca Bridal gelinlik fiyatları ne kadar?

La Bianca Bridal gelinlik fiyatları 7.500-10.000 TL aralığından başlamaktadır.

La Bianca Bridal kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

La Bianca Bridal 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

La Bianca Bridal düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, La Bianca Bridal düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

La Bianca Bridal pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, La Bianca Bridal pazar günü hizmet veriyor.

La Bianca Bridal Hakkında

La Bianca gelinlik Bursa, gelinlik sektöründe 15 yıldan fazla bir süredir aktif olarak hizmet veren deneyimli ve köklü bir firma. Son 3 yıldır La Bianca markası altında müşterilere özel ve kaliteli hizmet veriyoruz. Yıllardır devam eden başarılarımızla birçok çifti en özel günlerine en iyi şekilde hazırladık. Müşteri memnuniyeti ve gelinlerin mutluluğu, La Bianca Bridal için her zaman öncelikli bir öneme sahip.

Deneyim

Bursa gelinlik mağazalarından La Bianca Bridal olarak, atölyemiz dahil olmak üzere toplamda 9 kişilik bir profesyonel ekibe sahibiz. Ekibimiz içerisinde 3 tecrübeli ve uzman terzi bulunmakta. Tecrübeli terzilerimiz, müşterilerimize kaliteli ve özel tasarımlar sunmak için dikiş konusundaki yetenekleri ve ustalıklarıyla öne çıkmakta Ekibimiz, gelinlik tasarımlarında özgünlük ve mükemmeliyeti hedeflemekte.

Hizmetler

Müşterilerimize özel dikim, hazır model ve tadilat hizmetleri konusunda yardımcı oluyoruz. Gelin adaylarının model seçim sürecinde danışmanlık alabilmeleri için özel bir yaklaşım benimsemekteyiz. Çalışanlarımız, gelinlere yönlendirme yaparak en uygun seçimi yapmalarına yardımcı olur. Gelinlikler, 3 aşamalı prova süreci sonucunda hazır hale gelir. Toplamda 2 prova ve 1 teslimat aşamasından oluşan bu süreç, müşterilerimizin özel ve mükemmel bir gelinliğe kavuşmalarını amaçlar.

Tasarım / Tarz

Her tarza uygun gelinlik seçenekleri üretebiliyoruz. Sade ve şık modellerden gösterişli tasarımlara kadar geniş bir koleksiyona sahibiz. A tipi gelinliklerden Prenses gelinliklere, Balık kesim gelinliklerden Helen gelinliklere, Bohem tarzdaki gelinliklere kadar tüm tarzlarda modellerimiz bulunmakta. Ayrıca, tesettür modellerimizle de gelin adaylarına şıklığı ve zarafeti bir arada sunuyoruz. Her kesime ve bütçeye hitap eden geniş ürün skalamızla müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmeye odaklanıyoruz.

Ek Hizmetler

Firmamız,gelinlik temininin yanı sıra özel etkinliklerinizde de şıklığı ve zarafeti odak noktası kabul edip ekstra elbise hizmeti veriyoruz. Abiye, nişanlık, kınalık ve after party elbise seçenekleriyle özel günlerinizde fark yaratmanıza destek oluyoruz. Ayrıca, gelinliklerimize uygun olarak duvak ve tarlatan gibi detayları da içeren özel aksesuarlarla tamamlama imkanı veriyoruz.

Gelinlik birçok anlam ve sembolizmi içinde barındıran özel bir kıyafettir. Bizler bu bilinçle hareket ediyor ve size sadece sizi yansıtacak modellerle hitap ediyoruz.Detaylı bilgi alışverişini sağlamak için bizlere La Bianca Bridal iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Bursa gelinlik fiyatları hakkında firmamızın da fiyat bilgilerine ulaşmak isterseniz “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurunuz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0224 322 24 79
 • Adres:

  Kuru Çeşme mahallesi, Altıparmak caddesi, NO:33, Bursa/Osmangazi

 • Haritadaki Konumu

  La Bianca Bridal Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.