İlknur Gelinlik

E-posta Gönder

  • Gürsu, Bursa.

İlknur Gelinlik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

İlknur Gelinlik Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
5 hafta

İlknur Gelinlik Sık Sorulan Sorular

İlknur Gelinlik gelinlik fiyatları ne kadar?

İlknur Gelinlik gelinlik fiyatları 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır.


İlknur Gelinlik gelinlik teslim süresi ne kadar?

İlknur Gelinlik gelinlik teslim süresi 5 hafta'dır.


İlknur Gelinlik kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

İlknur Gelinlik 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.


İlknur Gelinlik aksesuar sağlıyor mu?

İlknur Gelinlik, gelin kesesi, eldiven, şapka, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.


İlknur Gelinlik pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, İlknur Gelinlik pazar günü hizmet veriyor.


İlknur Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, İlknur Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

İlknur Gelinlik Hakkında

Hayatınızda bir kere yaşayacağınız bu özel günde, İlknur Gelinlik farkını yaşamaya ve tepeden tırnağa kusursuz görünmeye ne dersiniz? Tarzınıza, stilinize, vücudunuza ve bütçenize uyan gelinlik modellerimiz ile tüm sevdiklerinizi etkilemeye hazır olun!

İşini aşkla yapan bir ekibimiz bulunuyor. Uzun zamandır sektörün içinde bulunan ve tecrübelerini sizinle en iyi şekilde paylaşmayı amaçlayan ekibimiz ile sıcakkanlı ve samimi bir hizmet sunuyoruz. İlk karşılamadan model belirleme, provadan teslime kadar her aşamayı uzmanlıkla yönetiyor, en iyi hizmeti almanızı sağlıyoruz.


Sadece gelinlik değil, abiye, nişanlık ve kaftan gibi modellerimiz de bulunuyor. Bu da demek oluyor ki, özel günlerinizin tümünde yanınızda olabiliyoruz! Siz sadece güzel gözükmek, göz kamaştırmak ve tüm sevdiklerinizin dikkatini çekmek isteyin, tarzınız ve stilinize uygun modellerimiz ile biz bunu en iyi şekilde sağlayacağız.

İlknur Gelinlik olarak abiye, nişanlık, kaftan ve gelinlik modellerimizi hem satın alma hem de kiralama imkânı sunuyoruz. Bu da oldukça uygun fiyatlar ile gelinlik sahibi olmanızı sağlıyor. “Sadece bir gün kullanacağım, bir daha ihtiyacım olmayacak.” diyen gelin adaylarımız olursa, gelinliklerini kiralayabilirler!

Bursa modaevlerinden farklı olarak gelin adaylarımıza hem gelinlik hem de kuaför hizmeti sağlayabiliyoruz. Gelin adaylarının en çok dikkat ettiği konularda, onların yanında oluyor ve güzelliklerini ortaya çıkarıyoruz. Gelinliğinizi bizden temin etmek ve saç – makyajınız için kendinizi uzmanlarımızın hünerli ellerine bırakmak, fiyat olarak da sizlere avantaj sağlıyor. Kampanyalarımızdan yararlanabiliyor, çok ekonomik fiyatlar ile bu önemli detayları tamamlayabiliyorsunuz.

Sevdiklerinizin hayran bakışları arasında gireceğiniz salonda gece boyunca başrol siz olacaksınız! İlknur Ulaglı imzası taşıyan gelinliğiniz ile uzun süre unutulmamak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Yenidoğan, Ankara Yolu Cd. No:24, 16300 Gürsu/Bursa

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.