Hayal Ötesi Gelinlik

E-posta Gönder

Hayal Ötesi Gelinlik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Hayal Ötesi Gelinlik Genel Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta

Hayal Ötesi Gelinlik Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model

Hayal Ötesi Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

Hayal Ötesi Gelinlik gelinlik fiyatları ne kadar?

Hayal Ötesi Gelinlik gelinlik fiyatları 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır.


Hayal Ötesi Gelinlik gelinlik teslim süresi ne kadar?

Hayal Ötesi Gelinlik gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.


Hayal Ötesi Gelinlik kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Hayal Ötesi Gelinlik 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.


Hayal Ötesi Gelinlik aksesuar sağlıyor mu?

Hayal Ötesi Gelinlik, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.


Hayal Ötesi Gelinlik pazar günü hizmet veriyor mu?

Hayır, Hayal Ötesi Gelinlik pazar günü hizmet vermiyor.


Hayal Ötesi Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Hayal Ötesi Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

Hayal Ötesi Gelinlik Hakkında

Düğün hazırlıklarının en zor seçimlerden biri şüphesiz içinize sinen bir gelinlik tercihi oluyor. Eğer siz de istediğiniz modeli bulmakta zorlanan bir gelin adayıysanız Bursa’da Hayal Ötesi Gelinlik mağazamızda sizi bekliyoruz.

Hayatınızın en önemli anlarından biri nedir diye soracak olsalar eminiz cevaplarınız arasında mutlaka düğün gününüz yer alacaktır. Düğünün yaşamınızdaki öneminin farkında olarak size kaliteli bir hizmet sunmak amacıyla çıktığımız bu yolda her zaman en iyi çabayı göstereceğimizi bilmenizi isteriz. Bugüne kadar hizmet verdiğimiz tüm gelin adaylarıyla aramızda kurduğumuz bu bağda müşteri ilişkisinin dışarında aile olmayı başarmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sizi de sevdiklerinizin karşısına çıkarken Hayal Ötesi Gelinlik imzasını taşıyan bir gelinlikle görmek istiyoruz.

Provalı ve provasız hizmetlerimizle size yardımcı oluyoruz. %100 müşteri memnuniyeti odaklı hareket ederek önceliğimizi her zaman sizin istekleriniz yapıyoruz. Gelinlik bakmak için mağazamızı ziyaret ettiğinizde zevkleriniz, düğün konseptiniz ve vücut ölçüleriniz doğrultusunda size örnekler gösteriyoruz. Eğer açık bir alanda düğün yapacaksanız daha uçuşan modelleri, balo salonu görünümü olan bir yerde evelenecekseniz daha kalın kumaşların olduğu kalıp gibi duran gelinlikleri öneriyoruz. İster kendi tasarladığınız gelinlik modelinizle gelin isterseniz de bizim sunduğumuz seçeneklerimizi tercih edin Hayal Ötesi Gelinlik olarak kararı her zaman size bırakıyoruz. Balık model, helen stili, dekolteli ya da tesettür gelinlik hizmetlerimizle her zevke uygun bir içerik üreterek düğününüzde göz kamaştırıcı bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Dünya trendlerini yakından takip ediyoruz. İnce işlemeler, tüller, parıltılı taşlar ve çiçek motifleriyle gelinliğinizi görsel olarak zenginleştiriyoruz. Duvak tasarımımızla da gelinliğinizi tamamlayarak sizi düğününüze hazır hale getiriyoruz.

Siz de Bursa gelinlik firmaları arasında yer alan Hayal Ötesi Gelinlik mağazamızla irtibat sağlamak için sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Ulu Mahallesi, Ulu Çk. No:6, 16220 Osmangazi/Bursa, Türkiye

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Hayal Ötesi Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.