Hatice Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

3 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Osmangazi, Bursa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi, Kuşak

Önerilen Firmalar

Melis Bartu
52 1 17

Osmangazi

Melis Bartu

1 haftadan az
Özel Dikim
Tuna Dikimevi By Zehra Tuna
33 16

Osmangazi

Tuna Dikimevi By Zehra Tuna

3 hafta
Özel Dikim
Mediha Cambaz Gelinlik Bursa
1015 24 16

Osmangazi

Mediha Cambaz Gelinlik Bursa

1 haftadan az
Özel Dikim

Hakkında

Gözlerinin içi gülen gelinlerimizin mutluluğu için çalışmaya başladığımız günden beri kaliteli hizmet sunmayı hedefledik! Yıllardır Bursa gelinlik mağazaları arasında yerini alan Hatice Gelinlik Modaevi ekibi olarak tasarım modellerimizle sektörde fark da yarattık. Bu başarının sırrıysa; yenilenen modayı yakından takip eden modacılarımız, kusursuz dikiş için özenle çalışan ekibimiz ve mesleki öğrenmeye eğitimlerle destek veren çalışma düzenimiz.

Gelelim, sizin için özel olarak tasarladığımı gelinliklere! Kendinizi prenses gibi hissedeceğiniz özel elbiseler tasarlamayı amaçlıyoruz ve tamamen hayallerinizi gerçekleştirmeye odaklanıyoruz. Randevu sistemiyle çalışarak değerli zamanınızı en iyi şekilde kullanıyoruz. Hatta hiç vakit kaybetmeden planlama sürecine başlıyoruz. Siz hayal ettiğiniz gelinlik modelini anlatırken her yıl yenisini tasarladığımız şık ve modern kreasyonlarımızı da inceliyoruz. Bu modeller arasından aradığınız modeli bulacağınıza eminiz. Ayrıca tamamen size özel bir model tasarlamamızı istediğinizde özel dikim gelinlikler için beden ölçünüze göre kalıp çıkarıyoruz.

Hatice Modaevi’nde tasarımını yaptığımız her gelinlik için birinci kalite kumaşlar tercih ediyoruz. Güpür, dantel, taş ve boncuk işlemelerini yaparken de kaliteden ödün vermiyoruz. El işçiliğinde ustalığını ortaya çıkaran ekibimizin 3 boyutlu gelinlik tasarımları son yıllarda gelinlerimizin dikkatini çekiyor. Kusursuz bir işleme, hatasız dikiş ve vücudunuza tam oturan gelinlik için 1 ila 3 provada hazırlıklarımızı tamamlıyoruz.

Modaevimizde ilk önceliğimiz gelinlerimiz olsa da duvak, taç, eldiven gibi pek çok aksesuar da tasarlıyoruz. Hatta nişanlık, kına elbisesi, kaftan ve abiyelerimizle gelinlerimizin yüzünü güldürüyoruz. Kaftanlarda da gelinlikler gibi pek çok renk çeşidimizin yanında model alternatifi sunuyoruz. Bunlar şalvarlı, pantolonlu ve etekli modellerimiz.

Siz de Hatice Gelinlik ailesiyle tanışmak ve hayal ettiğiniz gelinlik için fiyat teklifi almak isterseniz, randevu formumuz sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

Hatice Ulağlı

  • Adres: Yunuseli Mah. Fuat Kuşçuoğlu Cd.No:201/A Osmangazi/BursaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!