Güneş Moda Evi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Osmangazi, Bursa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Arş-ı Ala Wedding
16 1

Osmangazi

Arş-ı Ala Wedding

1 hafta
Özel Dikim
Setr-i Nur Bursa
33 3

Nilüfer

Setr-i Nur Bursa

4 hafta
Özel Dikim
Altın İğne
50 15

Osmangazi

Altın İğne

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Küçüklükten beri hayal ettiğiniz gelinliğinizi kusursuz bir şekilde size sunuyoruz. Güneş Moda Evi Gelinlik ekibi olarak, prensesler gibi hissetmenizi sağlamak için ayrıcalıklı bir hizmet veriyoruz. En özel gününüzde. Bembeyaz gelinliğinizle süzülmeniz için gözlerinizdeki ışıltıyı açığa çıkarıyoruz.

Sektörün öncüsü konumunda olan firmamızda, pek çok çeşit gelinlik bulunuyor. Şimdiye kadar, çok sayıda gelinimizi hayallerine kavuşturduk. Emin adımlarla yürüdüğümüz bu yolda, sezonun trendlerini de yakından takip ediyoruz. Bu trendleri, kendi tarzımıza uyarlıyoruz ve ortaya enfes güzellikte görüntüler çıkıyor. Gelinliğinizi temin etmemizi isterseniz, sabırsızlıkla bizimle iletişime geçmenizi bekliyor olacağız.

Gelinliğiniz için öncelikle, sohbet ederek işe başlıyoruz. Sohbetimiz esnasında, nasıl bir gelin olma hayali kurduğunuzu anlatmanızı istiyoruz. Ardından, hazır modellerimiz arasından birkaç model denemenizi rica ediyoruz. Vücut tipinize göre; A kesim, prenses model, balık model veya Helen tarzda gelinliklerden birini tercih edebilirsiniz. Eğer, düşlerinizdeki gelinliği bulduğunuza inanıyorsanız, hemen size göre tadilat işlemlerini başlatıyoruz.

Haute couture bir gelinlik tercih ederseniz de öncelikle beğendiğiniz tarza uygun olarak bir taslak hazırlıyoruz. Bu taslak üzerinde ekleme ve çıkarmalara birlikte karar veriyoruz. Ardından, ölçüleriniz alınıyor ve usta dikiş ekibimiz, büyük bir titizlikle gelinliğinizi dikmeye başlıyor. Bu eşsiz gelinliği size en geç üç provanın sonunda teslim etmiş oluyoruz.

Gelinliğinizi tamamlayacak aksesuarlara sahip olmak isterseniz de, duvak ve gelin kesesi bizim size hediyemiz oluyor. Gelinlik kumaşına en çok yakışacak duvağı sizin için seçiyor ve işlemelerini yapıyoruz.

Bursa gelinlik firmaları arasında, kaliteli hizmet anlayışımız ve kişiye özel gösterdiğimiz ilgiyle birlikte, adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bu özel günde bir payımız olsun isterseniz, sayfanın hemen yanında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Hasret Deniz

  • Adres: Kuruçeşme Mah. Altıparmak Cad. Sarıoğlu İşhanı, No:59, K:2 Pk:16050

Güneş Moda Evi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!