Gülnur Moda Evi

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Gülnur Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Gülnur Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  3 hafta

Gülnur Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Gülnur Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Kuşak, Yelpaze

Gülnur Moda Evi Hakkında

Özel günlerinizde giyeceğiniz abiye ve gelinlik seçimini hâlâ yapmadıysanız sizi modaevimizin en güzel tasarımlarıyla tanıştırmak isteriz. Gülnur Moda Evi Bursa firmamız kaliteli hizmet anlayışı ve geniş model yelpazesiyle hizmet veriyor.

İlk olarak şunu söyleyebiliriz ki; sizi bir prensese dönüştürecek gelinliği seçim sürecinizde rahat ve huzurlu olmanız için elimizdeki bütün imkânları kullanmaya özen gösteriyoruz. Yılların verdiği tecrübeyle doğru yönlendirmeler yapıyor, düğün gününüzde göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahip olmanızı sağlıyoruz.

Peki sürecimiz nasıl ilerliyor?

Bizimle iletişime geçtiğinizde hemen bir ön görüşme planlıyoruz. Bu görüşmelerde sizi ve kişiliğinizi daha yakından tanımaya çalışıyor, sohbet havasında nasıl bir gelinlik hayal ettiğinizi soruyoruz. Sizden aldığımız geri bildirim ışığında, düğün mekânınızı ve vücut ölçülerinizi de dikkate alarak en güzel hazır modellerimizi beğeninize sunuyoruz. En sevdiklerinizi hemen deneyebiliyorsunuz. Eğer gelinlik tercihinizi hazır modellerimizden yaparsanız gelinliğinizin üzerinde birkaç dokunuş ile kısa bir sürede size teslim ediyoruz.

Mağazamızda bulunan hazır modellerimizden seçim yapamayan gelin adaylarımız için özel dikim hizmeti de sağlıyoruz. Yetenekli terzilerimiz vücut ölçülerinizi ve özel isteklerinizi dikkate alarak tam da istediğiniz modeli kısa bir süre içerisinde hazır hale getiriyor. Tabii bu süreçte düğün mekânınızın özellikleri de en büyük yardımcımız. Örneğin; kır düğünü yapacaksınız kumaş tercihimizi şifondan, şık bir balo salonunda düğün yapacaksanız da daha kalın ve gösterişli kumaşları kullanmayı tercih ediyoruz. Gelinliğinizi birbirinden güzel saç aksesuarlarımız ile tamamlayarak sizi mağazamızdan mutlu bir şekilde uğurluyoruz.

Bursa Nalbantoğlu Gülnur Moda Evi hakkında daha fazla bilgi almak ve bütçenize dost olacak fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz randevu al!’’ formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Nalbantoglu mah Taşpınar cd.eser krirazli is Mrk no 8/a-13

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Gülnur Moda Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.