Gönül Modaevi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Osmangazi, Bursa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi

Önerilen Firmalar

Mediha Cambaz Gelinlik Bursa
1015 24 16

Osmangazi

Mediha Cambaz Gelinlik Bursa

1 haftadan az
Özel Dikim
Arş-ı Ala Wedding
16 1

Osmangazi

Arş-ı Ala Wedding

1 hafta
Özel Dikim
Berralya Modaevi
43 4

Osmangazi

Berralya Modaevi

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Tasarımından dikimine kadar özenle çalışılmış, her konseptte uygun gelinlik modellerimizle farkımızı konuşturuyor, düğününüz için hayallerinizdeki gelinlikle sizi buluşturuyoruz. Gönül Moda Evi olarak muhteşem modellerimiz ve geniş yelpazemizle Bursa’da faaliyet gösteriyor, gelinlik modellerimizi her sene modaya uygun olarak yeniliyoruz.

Düğün hazırlıklarının karar aşaması en zor kısmı elbette gelinlik! Biliyoruz ki kafanızda birden fazla soru bulunuyor. Bedenime uygun gelinlik bulabilecek miyim? Hangi model bana daha çok yakışır? Gelinliğimin renk tonu nasıl olmalı? Tarzımı en çok yansıtan gelinlik modeli nedir? Gibi sorular soruyorsunuz kendinize. Gönül Moda olarak sektördeki deneyimimizle bütün sorularınıza en iyi şekilde cevap veriyor, karar aşamanızda sizinle tecrübemizi paylaşarak yönlendirmelerde bulunuyoruz.

Kişiye özel tasarım ve özgün gelinlik modellerimizle büyüleyici bir görünüme kavuşturuyoruz sizi. Gelinlik modelini belirlerken birden fazla detayı göz önünde bulunduruyoruz. Belirlediğiniz bir konsept var ise en çok da buna yönelik gelinlik modelinizi belirliyoruz. Düğün mekânınız, vücut tipiniz, kutlama yapacağınız mevsim de önem verdiğimiz konular arasında yer alıyor.

Gelinliğinizin modelinizi belirledik. Şimdi sıra uyum içerisinde görünmenizi sağlayacak duvak ve saç aksesuarı seçiminde! Duvak ve saç aksesuarınızın ahenk içinde olması gerekiyor ve bu konuda oldukça titizleniyoruz. Duvak siciminde genellikle gelinliğinizin işlemesine göre modeller gösteriyoruz. İşlemeli bir model seçtiyseniz sade, düz ve sade bir gelinlik modeli seçtiyseniz ise güpürlü duvakları tercih edebilirsiniz.

Gönül Moda Bursa olarak gelinliğinizi yaklaşık olarak 3 provada hazırlıyor, isteğe bağlı olarak Pazar günleri de hizmet verebiliyoruz. . Siz de özel günlerinizde kusursuz bir görünüme ulaşmak istiyorsanız hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Yapmanız gerekenler sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Randevu al’’ butonuna tıklamak!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Nalbantoğlu Mahallesi, Cumhuriyet Cd. No:113, 16010 Osmangazi/Bursa, Türkiye

Gönül Modaevi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!