Gelinlik 21 Bursa

E-posta Gönder

1 yorum

Gelinlik

Kategori

Merkez, Bursa

Lokasyon


Hakkında

Mutluluğa giden yoldaki son durak olan Gelinlik 21, sevenlerin sonsuza dek birleşecekleri anda üzerlerinde taşıdıkları gelinlikleri, o ana yakışan özen, titizlik ve ihtimam ile üretmekte ve gelinlerin yüzlerinde beliren o tatlı tebessümdeki payı ile gurur duymaktadır.

Sürekli bir gelişim, yapılanma ve teknolojik yenilenme içinde olan Gelinlik 21, toplam 58 kategoride 32.000 farklı modelle Türkiye’nin en kapsamlı evlilik, gelinlik, abiye kuruluşudur.

Uzman tasarımcıların haute couture çalışmaları ve model çeşitliliği ile kişiye özgü seçimler sunuyoruz. Model ve malzeme tercihi bu hedef doğrultuda belirlenmektedir.

Gelinlik 21, koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmesinden kaynaklanan hassasiyetle müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve yeterli zaman ayırabilmek için randevu sistemi ile çalışmaktadır.

Tüm bayanların ortak tutkusudur moda! Herkesin zevki farklı olsa da, modanın esintilerinden etkilenmeyen yok gibidir. Her yıl değişen trend, öne çıkan ayrıntılar, gelinlik modelini seçerken kararınızı etkileyen en önemli faktörlerdir. Tarzınız, fiziki özellikleriniz, yaşınız, düğünün yada nikahın hangi mevsimde ve hangi mekanda olacağı, bir bütünü tamamlayan diğer öğelerdir.

İletişim

Funda

  • Adres: Çekirge Caddesi No:165 Çekirge Meydan


1 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


M&K

Meryem & Kerim

Düğün Tarihi: 03.08.2019

Gelinliğimi ve Kına kıyafetimin yapılması için Ümraniye Şubesi ile anlaşma yaptım. Çok ilgililer ve özenle dikim yapıyolar

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!