Gelince Elit

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

İnegöl, Bursa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Şapka

Önerilen Firmalar

Mediha Cambaz Gelinlik Bursa
1015 24 16

Osmangazi

Mediha Cambaz Gelinlik Bursa

1 haftadan az
Özel Dikim
Nesife Erdem Gelinlik Bursa
112 8

Osmangazi

Nesife Erdem Gelinlik Bursa

3 hafta
Özel Dikim
Nisse Moda
186 20

Osmangazi

Nisse Moda

2 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Sizi, küçük yaşlardan beri hayalini kurduğunuz o muhteşem gelinliğe kavuşturuyoruz! Müstakbel eşinizle hayatınızı birleştirme aşamasında, en önemli adımlardan biri de gelinlik seçimidir. Gelinliği giydiğinizde içinde adeta bir prenses gibi hissetmelisiniz! Aynı zamanda bu gelinlik, hayatınızda giydiğiniz en güzel elbise olmalı! Biz de Gelince Elit İnegöl ailesi olarak siz değerli gelinlerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi vaat ediyoruz. En özel gününüzde bir kuğu gibi süzülmeniz için, profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz.

Hayatınızın en özel gününde, düşlerinizdeki gelinliğe sahip olmanız için öncelikle, sizinle sohbet ederek başlıyoruz. Mağazamıza geldiğinizde yaptığımız sohbet esnasında, nasıl bir gelinlik istediğinizi ve hangi modelin içinde mutlu olacağınızı öğreniyoruz. Buna göre de hazır modellerimiz arasından, beğendiğiniz birkaç tanesini denemenizi tavsiye ediyoruz. Eğer, gelinliğinizi bulduğunuzu düşünürseniz, ölçülerinize göre tadilat ediliyor ve bu güzel gelinlik size en kısa sürede ulaştırılıyor.

Özel dikim bir gelinlik tercih ederseniz; A kesimden prenses modele, Helen modelden bohem tarza kadar pek çok farklı tarzda gelinlik modelini siz değerli gelinlerimiz için hazırlayabiliriz. Yeter ki siz isteyin! Haute couture için ilk olarak, taslak oluşturuyoruz. Bunun üzerinde değiştirmek veya eklemek istediğiniz bir şey olursa, hemen sizin istediğiniz şekli verebiliyoruz. Vücut ölçülerinize göre kusursuz dikilen bu gelinlik size, en geç üç prova sonunda teslim ediliyor.

Gelinliğinizin yanında, duvak ve gelin kesesi gibi aksesuarlar kullanmak isterseniz, bunlar da bizim size hediyemiz oluyor. Gelinliğinize uyacak tarzda kumaşlarla bu güzel aksesuarları size armağan ediyoruz.

Siz değerli gelinlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. İnegöl gelinlik fiyatları ve hizmetlerimizin detayları hakkında bilgi almak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

İsmail Mert Bulut

  • Adres: Cuma, Halk Sk. No 5, 16400 İnegöl/BursaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!