Gelince Elit

E-posta Gönder

 • İnegöl, Bursa.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Gelince Elit Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Gelince Elit Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Gelince Elit Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Gelince Elit Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Şapka

Gelince Elit Hakkında

Sizi, küçük yaşlardan beri hayalini kurduğunuz o muhteşem gelinliğe kavuşturuyoruz! Müstakbel eşinizle hayatınızı birleştirme aşamasında, en önemli adımlardan biri de gelinlik seçimidir. Gelinliği giydiğinizde içinde adeta bir prenses gibi hissetmelisiniz! Aynı zamanda bu gelinlik, hayatınızda giydiğiniz en güzel elbise olmalı! Biz de Gelince Elit İnegöl ailesi olarak siz değerli gelinlerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi vaat ediyoruz. En özel gününüzde bir kuğu gibi süzülmeniz için, profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz.

Hayatınızın en özel gününde, düşlerinizdeki gelinliğe sahip olmanız için öncelikle, sizinle sohbet ederek başlıyoruz. Mağazamıza geldiğinizde yaptığımız sohbet esnasında, nasıl bir gelinlik istediğinizi ve hangi modelin içinde mutlu olacağınızı öğreniyoruz. Buna göre de hazır modellerimiz arasından, beğendiğiniz birkaç tanesini denemenizi tavsiye ediyoruz. Eğer, gelinliğinizi bulduğunuzu düşünürseniz, ölçülerinize göre tadilat ediliyor ve bu güzel gelinlik size en kısa sürede ulaştırılıyor.

Özel dikim bir gelinlik tercih ederseniz; A kesimden prenses modele, Helen modelden bohem tarza kadar pek çok farklı tarzda gelinlik modelini siz değerli gelinlerimiz için hazırlayabiliriz. Yeter ki siz isteyin! Haute couture için ilk olarak, taslak oluşturuyoruz. Bunun üzerinde değiştirmek veya eklemek istediğiniz bir şey olursa, hemen sizin istediğiniz şekli verebiliyoruz. Vücut ölçülerinize göre kusursuz dikilen bu gelinlik size, en geç üç prova sonunda teslim ediliyor.

Gelinliğinizin yanında, duvak ve gelin kesesi gibi aksesuarlar kullanmak isterseniz, bunlar da bizim size hediyemiz oluyor. Gelinliğinize uyacak tarzda kumaşlarla bu güzel aksesuarları size armağan ediyoruz.

Siz değerli gelinlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. İnegöl gelinlik fiyatları ve hizmetlerimizin detayları hakkında bilgi almak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.